lekarz Anna Żak

Kardiolog

Do Pani doktor poszedłem za namową mamy, która kiedyś chodziła do niej na wizyty. Po mimo tego,że była to wizyta kontrolna z wadą wzroku, pani doktor bacznie wypytała mnie o współistniejące choroby, tryb życia. Bardzo spodobało mi się jej podejście. Jest to lekarz z dużą wiedzą nie skoncentrowany tylko na swojej specjalizacji.

Leczę się u pani doktor od niedawna,wykazuje dbałość o pacjenta, lekarz z powołania, jest bardzo miła i sympatyczna , angażuje sie , zawsze moge liczyć, podczas wizyty pyta i pozwala na zadawanie pytań, z cierpliwością udziela wyczerpujących odpowiedzi, ma duża wiedzę medyczną, miała problemy kardiologiczne, w ktorych bardzo mi pomogła. polecam