lekarz Anna Żak

Kardiolog

Niestety po przeczytaniu pozytywnych opinii i polecenie dr od rodziny jestem zbulwersowana postawa dr Żak. Po pierwsze czekałam się godzinę gdyż jedna pacjentka zajmowała tyle czasu po czym jak dr mnie przyjęła zaczełam mówić co mi jest a dr że nie ma miejsc na echo serca i proszę sobie szukać innego miejsca gdzie się Pani dostanie. Nie polecam stracony czas i oczekiwanie na swoją wizytę. Wizyta miała miejsce w Bełżycach

Do Pani doktor poszedłem za namową mamy, która kiedyś chodziła do niej na wizyty. Po mimo tego,że była to wizyta kontrolna z wadą wzroku, pani doktor bacznie wypytała mnie o współistniejące choroby, tryb życia. Bardzo spodobało mi się jej podejście. Jest to lekarz z dużą wiedzą nie skoncentrowany tylko na swojej specjalizacji.

Leczę się u pani doktor od niedawna,wykazuje dbałość o pacjenta, lekarz z powołania, jest bardzo miła i sympatyczna , angażuje sie , zawsze moge liczyć, podczas wizyty pyta i pozwala na zadawanie pytań, z cierpliwością udziela wyczerpujących odpowiedzi, ma duża wiedzę medyczną, miała problemy kardiologiczne, w ktorych bardzo mi pomogła. polecam