dr hab. n. med. Anna Zakrzewska

1,8
1,3
1,3
1,4

Dawno nie spotkałam tak niesympatycznego lekarza- człowieka, a chodzę dość często. Po pierwszej wizycie, na prośbę dziecka, miałam zmienić Panią Doktor jednak dałam Jej drugą szansę. Niestety moje pierwsze wrażenie było trafne....niemiła, przemądrzała, brak podejścia do dzieci. A do tego po prostu złośliwa. Czas chyba na emeryturę...

To prawda co pisze wiekszość przedmówców. Trafiłam z dzieckiem wieczorem na ostry dyżur z zapaleniem ucha. Pani doktor gdy zeszła do nas miała taką minę ,że wiedziałam już co się święci. potraktowała nas niemiło,była opryskliwa. jak widać im większe tytuły tym większe hamstwo. i jak my pacjenci możemy czuć się godnie. pani doktor pracuje w szpitalu dziecięcym ale chyba minęła się z powołaniem bo do dzieci serca brak.

Trafiłam na tą panią doktor i jestem bardzo zadowolona. Wyleczyła moje dziecko. Tłumaczyła jakie zabiegi będą wykonywane. Zdecydowanie polecam ;)

Straszny człowiek i okropny lekarz. Bez empatii dla pacjenta. Naburmuszona, opryskliwa, wstrętna baba. Współczuję każdemu, kto kiedykolwiek na nią trafił lub trafi. Spotkanie o którym chce się szybko zapomnieć. Omijać szerokim łukiem!

również niestety trafiłam na tego lekarza

również niestety trafiłam na tego lekarza

Pani "doktor" obrażona, że musi przyjmować pacjentów bo została ordynatorem. Kiedy dziecko choruje - rodzic oczekuje wsparcia i pomocy od lekarza; tymczasem pani doktor nie miała czasu na konsultację, tylko stwierdziła, że przyjmuje prywatnie....(tu podała adres) i kompletnie nas olała. Specyfika choroby wymagała bardzo szybkiej konsultacji. To było w pon. a ona przyjmuje tylko w czwartki! Żenada. Podejrzenie tocznia to nie katarek czy przeziębienie i dobrze wiedziała, że taka szybka konsultacja jest niezbędna. Cała próba leczenia polegała na aplikowaniu leków na oko a diagnoza bez badań raczej świadczy o braku profezjonalizmu. Najwyraźniej "pani doktor" oczekiwała na motywację w postaci białego poskładanego papieru w którym wysyła się listy...
Nie, nie, nie polecam!

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co za straszne babsko!Nigdy więcej. Gdyby można dać 0, to np. z uprzejmości mogłaby śmiało dostać, o ile nie mniej. Odradzam.

najgorszy laryngolog z jakim miałam styczność. Miałam zatkane uszy, po krótkim badaniu stwierdziła, że nie widzi żadnego problemu i, że to dziwne, że nie słyszę, po czym przez pół godziny wykładała mi budowę ucha i powstawanie dźwięku, na koncu kazała mi iśc na badanie słuchu. Nigdy w zyciu wiecej tego koszmaru. Zdecydowanie odradzam, bardzo bardzo odradzam.