Anna Zaporowska jest dietetykiem i ekspertem od zdrowego trybu życia. Zajmuje się leczeniem cukrzycy, nietolerancji pokarmowych, chorób nerek i przewodu pokarmowego.

Przygotowuje indywidualny dla każdego pacjenta plan żywienia, oparty na zdrowym i smacznym odżywianiu. Pomaga osiągnąć a następnie utrzymać właściwą wagę i upragnioną sylwetkę. Zajmuje się również dostosowywaniem diet dla przyszłych mam.

Pierwsza wizyta: 80zł
Kolejne wizyty: 60zł
Ułożenie planu dietetycznego: 120zł

NIKOMU NIE POLECAM. Całkowity nieprofesjonalizm, brak jakiegokolwiek podejścia do klienta, nie ma tu mowy o punktualności albo wywiązywaniu się z obowiązków. Swoją ‘przygodę’ zaczęłam z pozytywnym nastawieniem do Pani dietetyk. Zapisałam się przez portal znanylekarz.pl i w dany dzień o danej godzinie zjawiłam się w prywatnej przychodni, gdzie pacjentów przyjmuje Pani Anna. Jednak okazało się, że ktoś ŻEKOMO dzwonił do mnie i przełożył wizytę na inna godzinę, a Pani dietetyk w pracy teraz nie ma. Dodam, że nie otrzymałam żadnego telefonu i nie godziłam się na zmianę godziny spotkania. Poczekałam ...

Swoją ‘przygodę’ zaczęłam z pozytywnym nastawieniem do Pani dietetyk. Zapisałam się przez portal znanylekarz.pl i w dany dzień o danej godzinie zjawiłam się w prywatnej przychodni, gdzie pacjentów przyjmuje Pani Anna. Jednak okazało się, że ktoś ŻEKOMO dzwonił do mnie i przełożył wizytę na inna godzinę, a Pani dietetyk w pracy teraz nie ma. Dodam, że nie otrzymałam żadnego telefonu i nie godziłam się na zmianę godziny spotkania. Poczekałam ok. 30-40 minut na Panią Zaporowską, lecz okazało się, że na ten moment nie ma wolnego żadnego gabinetu i będę musiała poczekać. Po kolejnych 15 minutach zostałam zaproszona na badanie. Na badaniu wszystko przebiegło w porządku, zostałam zmierzona i zważona, zrobiono ze mną wywiad żywieniowy i tyle. Koszt wizyty – 100 zł. Umówiłam się także od razu na ‘odebranie diety’ po około 10 dniach. Dzień przed umówioną wizytą, w godzinach wieczornych, skontaktowałam się sms-owo z Panią dietetyk z pytaniem, czy wizyta będzie mnie coś kosztować. Co jest dla mnie śmieszne, dostałam odpowiedź, że doszło do załamania nogi i umówiona wizyta nie odbędzie się, a komputer na którym pracuje Pani Anna jest zepsuty wiec nie jest mi w stanie wysłać mojej diety pocztą elektroniczną. Przełożyłyśmy spotkanie na inną datę. Rozumiem, że złamanie nogi to przykra sprawa, ale gdybym sama z siebie nie skontaktowała się z Panią Zaporowską nikt by mnie nie powiadomił o odwołaniu wizyty, poszłabym tam i znowu została wystawiona do wiatru, co jest według mnie niedorzeczne.
W umówiony dzień poszłam do Pani dietetyk, co nie było nowością okazało się ze nie tylko ja jestem umówiona na godzinie 9 rano… Poczekałam kolejne 30 minut i kiedy przyszła moja kolej zapukałam do gabinetu. Okazało się, że ZAPOMNIANO O MOJEJ WIZYCIE, udowadniałam pani Annie, że na 100% byłyśmy umówione na dzisiaj na tą godzinę (pokazywałam jej sms-y, które sama do mnie pisała i sama wyznaczała te datę). Co za tym idzie MOJEJ DIETY TAKŻE NIE ROZPISNAO. 0 profesjonalizmu i podejścia do klienta.
Koniec końców dietę dostałam drogą mailową, nie mówię, że była zła, ale widać, że pisana na szybko, Pani dietetyk nie uwzględniła w niej rzeczy których nie lubię, choć na wywiadzie żywieniowym o nich mówiłam… Po prostu dieta pisana tylko po to żeby odhaczyć to z listy zadań do zrobienia.

Z czystym sumieniem nie polecam Pani Anny Zaporowskiej.

-Nie było tu słowa motywacji w kierunku nowej diety, nowej sylwetki
-0 punktualności, za każdym razem albo czekałam 30-50 minut, albo Pani dietetyk się nie zjawiła
-podejście do klienta żenujące
-brak zaangażowania
-o wywiązywaniu się z obowiązków wole nawet nie wspominać

Podsumowując nie ma pozytywnej rzeczy, jaką mogłabym powiedzieć o Pani dietek Annie Zaporowskiej.

SUPER!! bylam u pani doktor bo mam problemy z utrzymaniem odpowiedniej figury i źle się czuję ze sobą. podjadam w nocy i generalnie odżywam się BARDZO ŹLE. to znaczy odżywiałam, bo teeraz stworzylysmy z pania Zaporowska nowy plan odżywiania dla mnie!! I wierze, ze beda efekty. Pani doktor jest bardzo zaangażowana i PRZEMIŁA!! dawno nie bylam u takeigo lekarza :)))

10 cm i 18kg mniej na wadze mówią same za siebie, gabaryty sie zmniejszyły i buzia i cialo sie ciesza, a to wszsytko dzieki dr Zaporowskiej. Dieta, jak dieta ale siła w wsparciu prawdziwego speca, dzieki

Dieta ustalona pod preferencje żywnościowe i wymiary. Bez wielkich wyrzeczeń i bólu! Dzięki Panni Annie wiem, że można na diecie jeść smacznie, a kg wciąż lecą w dół :)

Dieta Pani Anny Zaporowskiej + trochę ruchu i pozytywnego myślenia i znów cieszę się zgrabną figurą i superrr samopoczuciem!!!

Pani Anna to świetny dietetyk, -10kg w 1,5 msc to chyba satysfakcjonujący wynik, teraz czekam na dietę stabilizacyjną, żeby nie było efekty jojo! Jestem zachwycona jadłospisem, jaki został ułożony na moje potrzeby!

Świetny dietetyk! Dzięki Pani Zaporowskiej zrzuciałam 15 kg bez efekty jojo a co najwazniejsze nauczyłam się zdrowo i odpowiedzialnie odżywiać! Super podejście do pacjenta!

Świetne podejście do pacjenta, dokonale ułożony plan żywieniowy, profesjonalizm na najwyższym poziomie!!! super, 5/5 dla pani doktor, zdecydowanie.

Od czasów licealnych zmagam się z problemami z odżywianiem, których przyczyn przez lata nazbierało się wiele. W końcu zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Moim celem było ustabilizowanie diety i zdobycie pomocnych informacji w kwestii codziennego odżywiania. Muszę przyznać, że Pani Anna Zaporowska jest dobrym dietetykiem, rozumiejącym i słuchającym pacjenta. Ponad to widzę, że dieta jaką mi zapisała i jej zalecenia są dobrze dostosowane do moich indywidualnych potrzeb, co skutkuje wspaniałym samopoczuciem!

Świetna pani dietetyk! Jej rady, pomysły i dieta okazały się skuteczne w moim odchudzaniu. Duży plus za dobrą lokalizację w Poznaniu i niewygórowane ceny. Fajny układ 50+50zł, za wizytę i za ułożoną dietę.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Poznań"?

mgr
Paulina Szczechowicz