lekarz Anna Zaręba-Pruhło

Laryngolog

Warto było pokonać dłuższą drogę i oddać się w ręce pani doktor. Żadnego zbędnego mówienia, przekonywania, pełen profesjonalizm - przeprowadziłem plastykę podniebienia miękkiego laserowo i metodą pilar. Szczerze Polecam

Naprawdę polecam panią doktor. Bardzo uprzejma, miła, szybko i bezboleśnie. (Chyba) najlepszy otolaryngolog w Bielsku <3 (ceny już tak do końca nie pamiętam)

(ceny już tak do końca nie pamiętam)

byłam, korzystałam pani dr bardzo uprzejma, dajaca poczucie zaufania w dziedzinie w ktorej sie specjalizuje, bede korzystac dalej, zobaczymy czy moje pozytywne zdanie się nie zmieni, na dzien dzisiejszy bardzo polecam

Przeszedłem zabieg korekty przegrody nosa w klinice św. Łukasza w Bielsku-Białej w 2009 r, jestem bardzo niezadowolony, gdyż po operacji problemy z oddychaniem nie uległy poprawie, a może nawet się pogorszyły. Zapłaciłem prywatnie ponad 2000 pln. Nie polecam.

Przesympatyczna i bardzo kompetentna. Ma też fajne podejście do dzieci.

Przesympatyczna i bardzo kompetentna. Ma też fajne podejście do dzieci.