lekarz Anna Zawadzka

1,8
1,5
1,8

Wizyta u tej Pani u mnie zakończyła się traumą. Od początku kobieta była bardzo nieprzyjemna i uszczypliwa. Nie potrafiąc wychwycić wszystkich szczegółów na USG, kazała mi powtórzyć badania w placówce polecanej przez nią. By bardziej mnie zaniepokoić kazała podejść poważnie do sprawy i tłumaczyła że to poważne przesłanki do wad genetycznych. Żadnego słowa otuchy-samo straszenie. Nie wspominając już że samo badanie było wykonane boleśnie. Po wizycie u innego lekarza okazało się, że wszystko jest w najlepszym porzadku. Moim zdaniem taka osoba nie nadaje się do takiego zawodu, a już na pewno nie
powinna zbliżać się do ciężarnych.

LEKARZ ŁATWYCH PRZYPADKÓW. Pani Doktor, w zasadzie nie wiem czy ogóle zasługuje na ten tytuł, gdyż to raczej jest zwyczajne wyciąganie kasy od ludzi. Doktor to powołanie a nie interes. Pani Zawadzka prowadziła moją żonę, która posiadała pierwotne nadciśnienie tętnicze z tego jej prowadzenia wyszło tyle, że wylądowaliśmy w Szpitalu w Łodzi u prawdziwych Lekarzy gdzie Nasz syn urodził się z masą urodzeniową 700 g. Pani profesor, którą ogromnie szanuje stwierdziła, że gdyby lekarz prowadzący ww. Zawadzka była bardziej przytomna udało by się uniknąć niebezpiecznej sytuacji w której się znaleźliśmy. tak więc ostrożnie drogie Panie, jeżeli chodzicie do ww. pseudo doktor to lepiej dołóżcie 50 zł i przyjedźcie do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi do prawdziwych Lekarzy.

Lekarz nieuprzjmy. Obrażona z jakiegoś powodu krótko ucinała wszelkie pytania z taką miną jakby za chwilę miała ze złości nie wytrzymać. Przepisała hormonalne tabletki bez badań komentując krótko : raczej nic nie powinno się stać. Czy to lekarz kompetentny, czy budzący zaufanie, czy godny polecenia? We mnie budzi przerażenie ktoś taki

Może nie jest to najmilszy lekarz u jakiego byłam, ale jest skuteczna. Ma specyficzny sposób bycia i pewnie u niektórych pacjentek wzbudza strach. Ale polecam ją, bo to równa babka. Przykłada się do badania i chyba zależy jej na zdrowiu pacjentek.