lekarz Anna Ziajka-Paluch

Dermatolog

Nie polecam, diagnoza nie trafiona kasa stracona i czas oczekiwania... to chyba najbardziej wkurzające 2h! miła jest to trzeba przyznać, ale mi jest potrzebna pomoc a nie uprzejmość.

jeden z najlepszych dermatologów na południu Polski. miałam nieprzyjemność bywać u wielu, w tym u tych z tytułami, ale tak wspaniałego lekarza, jak pani doktor Ziajka-Paluch, to ze świecą szukać. kulturalna, mądra, z doświadczeniem i przede wszystkim CHCE pomóc choremu człowiekowi. polecam bardzo.

przede wszystkim czas oczekiwania na panią doktor, wydawałoby się że w przypadku wizyty prywatnej można oczekiwać punktualności.. co do diagnozy i leczenia. dostałam jeden lek na receptę a poza tym szeroką reklamę kosmetyków la roche posay i farmaceris. na pewno stać na nie panią doktor.. pierwszy i ostatni raz, zdecydowanie odradzam

Jest w miare dobra ale faktycznie z tym oczekiwaniem to zawsze z 2 godziny poslizgu i to bez przeprosin. Poswieca czas choremu i zna sie na rzeczy . W bajki o wczasach jak ktos napisal nie chce mi sie wierzyc. Pozdrawiam .

Polecam. Miły lekarz, duża wiedza, empatia. Rzeczowo tłumacz problem. Doradza. Dobry fachowiec.

Mój komentarz bardziej dotyczy podejścia do pacjenta niż samego leczenia.Chodzi o przedmiotowe traktowanie ludzi. Umawiam się na godzinę 17, a do lekarza wchodzę o 19 to coś nie tak. Po odsiedzeniu dwóch godzin i pokazaniu palca ,płacę 100zł za 15min. Czuję się oszukana bo nie usłyszałam przepraszam ,że tak długo.... Może gdyby mniej pacjentów umówić wciągu godziny to byłoby po prostu bardziej uczciwe, a w tej zaistniałej sytuacji skasować pół ceny tak po ludzku.Co tu dużo pisać lekarz nasz pan ,a pacjent ze stoickim spokojem swoje musi odsiedzieć.

Dla mnie lekarka z powołania, nikt przez 2 lata mnie nie zdiagnozował a ona już w 1 dzień wiedziała co mi jest. wWtłumaczyła dokładnie co mi jest, jak będzie wyglądało leczenie i jakie lekarstwa będe brać. Znam ją już rok i wierzyć mi się nie chce w opinie, które są wcześniej. Z całym sercem polecam!

NIE POLECAM! Osoba zupełnie nie kompetentna. Sama musiałam jej opowiadać o własnej chorobie bo ona NIC o niej nie wiedziała!! zbywa pacjęta, nie miła. Radzę omijać tego dermatologa

Choruję na łuszczycę. Po tej wizycie kompletnie się załamałam, spodziewałam się, że może pani doktor zleci jakieś badania, czy da jakiś inny lek,ale przez całą wizytę opowiadała mi o morzu martwym w Izraelu! Panią doktor może stać ale mnie niestety nie. Nie dostałam żadnego konkretnego leku a łuszczyca zasypuje mnie całą, nie wiem co robić. To był najgorszy dermatolog u jakiego kiedykolwiek byłam! a już sporo tego było! NIE POLECAM MOŻNA SIĘ TYLKO ROZCZAROWAĆ I STRACIĆ CZAS I PIENIĄDZE!