lekarz Anna Zielnica

Dermatolog

2,1
2,1
1,9

Umówiłem się do Pani doktor na usunięcie brodawek na stopie metodą ciekłego azotu. Po pojawieniu się o umówionej godzinie byłem zmuszony czekać dodatkową godzinę z powodu mi nieznanego. Po wejściu do sali zabiegowej miałem nieustanne wrażenie, że Pani doktor się spieszy. Zamiast wymrażania ciekłym azotem Pani doktor zdecydowała się na chirurgiczne wycinanie ze znieczuleniem. Po zabiegu pielęgniarka nie zadała sobie fatygi aby umyć stopę z krwi, lecz dopier w domu przy zmianie opatrunku byłem w stanie ocenić poziom zabiegu. Stopa została "przeorana" skalpelem. W niczym to nie przypominało precyzyjnych cięć, ...

Umówiłem się do Pani doktor na usunięcie brodawek na stopie metodą ciekłego azotu. Po pojawieniu się o umówionej godzinie byłem zmuszony czekać dodatkową godzinę z powodu mi nieznanego. Po wejściu do sali zabiegowej miałem nieustanne wrażenie, że Pani doktor się spieszy. Zamiast wymrażania ciekłym azotem Pani doktor zdecydowała się na chirurgiczne wycinanie ze znieczuleniem. Po zabiegu pielęgniarka nie zadała sobie fatygi aby umyć stopę z krwi, lecz dopier w domu przy zmianie opatrunku byłem w stanie ocenić poziom zabiegu. Stopa została "przeorana" skalpelem. W niczym to nie przypominało precyzyjnych cięć, a bardziej nieumiejętne grzebanie w skórze do sporej głębokości. W niektórych miejscach niedocięta skóra wisiała na strzępach. Dodatkowo kilka mniejszych kurzajek nie zostało usuniętych, natomiast w miejscu, gdzie kurzajki na pewno nie było - widniała głęboka rana. Po ponownym pojawieniu się u Pani doktor próbowała się idiotycznie wytłumaczyć z brzydkich cięć, pominiętych kurzajek i wycięciu zdrowej skóry nie podejmując żadnych działań, a tym bardziej nie poczuwając się do winy. Po miesiącu od zabiegu okazuje się, że wszystkie wycięte kurzajki odrosły większe, a kwota wydana na zabieg oraz niemal tydzień trudności z chodzeniem poszły na marne. Nie mam zamiaru się u Pani doktor już nigdy pokazywać i jedynie zmęczenie tematem powstrzymuje mnie przed pozwem sądowym. Stanowczo odradzam "specjalistę" jako osobę niekompetentną oraz niepoważną.

Dziwny lekarz,wizytę prowadziła jak by się jej spieszyło.Za dodatkowe zadane przeze mnie pytania doliczyła sobie pieniądze i za wizytę musiałam dużo więcej zapłacić.Niczego konkretnego się od niej nie dowiedziałam,całkiem straciłam wiarę w lekarzy Poszukajcie lepiej innego specjalisty!!!

Poszukajcie lepiej innego specjalisty!!!

bylam u niej na dwoch wizytach nie potrafila zdiagnozowac choroby leczenie od niej nie przynosilo rzadnych rezultatow niestety nie polecam.

Stanowczo odradzam wszystkim szukającym dobrego lekarza. Jest opryskliwa, nie punktualna (spóźnia się za każdym razem i to co najmniej 15-30 minut!) Nie uprzejma. Zdecydowanie zajmuje stanowisko do którego nie ma predyspozycji. Biorąc za coś pieniądze powinna trochę zmienić swój stosunek do pacjentów i douczyć się trochę w pewnych kwestiach bo to wstyd,żeby pacjent wiedział więcej niż lekarz po studiach w tym kierunku.

Ja polecam. Bardzo dokładnie zebrała wywiad i ponieważ biorę bardzo nowy lek na migotanie przedsionków, poleciła konsultację kardiologiczną. I kardiolog potwierdził, że Dr. miała rację.

Dostałam od tej pani DERMATOLOG serię bardzo silnych antybiotykow (brałam je 2 miesiące) po ktorych bardzo źle się czułam i płyn do twarzy po ktorym dostalam reakcji alergicznej. Jak chcialam się z nią skontaktować, bo nie wiedzialam co się dzieje, że mam cala napuchniętą twarz to z łaską stwierdziła, że nie wie dlaczego ta kreaguje na lek i zasugerowała, że to mój problem. Po kuracji antybiotykowej problem nie znikną. Poszlam do innego dermatologa i powiedziałam o antybiotykach, a on sie zdziwił i powiedział, że na mój problem nie bierze się antybiotyków a tymbardziej tych co mi przepisala Zielnica. Lekarka wogóle nie przejmuje się pacjentem, tylko chce kase wziąć za wizyte. Ogólnie nie polecam.

Pani dermatolog, jest wyjątkowo arogancka i bezczelna oraz prostacka. Brakuje jej profesjonalizmu w podejściu do pacjenta. Na umówioną wcześniej, na konkretną godzinę wizytę czeka się pod gabinetem stanowczo za długo jak na wizytę prywatną (do godziny), co jest kompletnym brakiem poszanowania czasu pacjenta. Gdy już wreszcie zostaniemy łaskawie zaproszeni do gabinetu spotkamy się tylko i wyłącznie ze wspomnianym wcześniej brakiem profesjonalizmu oraz arogancją, gdyż jeżeli nie wyglądamy na swój dojrzały wiek Pani doktor natychmiast swoim pretensjonalnym tonem zacznie zwracać się do nas na "ty". Odradzam.

Bardzo dobry lekarz. Korzystałam publicznie w czasie trwania choroby, bardzo trudnej do zdiagnozowania i Pani doktór bardzo mi pomogła. Korzystałam też prywatnie z zabiegów , które robi prywatnie w zakresie medycyny estetycznej i jestem wyjątkowo zadowolona.

Bardzo dobry lekarz.

syn miał problem z trądzikiem pani doktor zapisała antybiotyk i leki do smarowania na plecy i twarz -pomogło.

Nie wiem jak ta kobieta może być dermatologiem, jest nieprzyjemna, kompletnie nie zna się na rzeczy , byłam u innego dermatologa i problem ze skórą po 3 tygodniach zniknął, a u tej wielkiej Pani doktor leczyłam się kilka miesięcy, Kompletnie nie Polecam!!!!!!!!!