dr Anna Ziemba

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

Pani Doktor zajmowała się naszym synkiem na oddziale Patologii wczesniaków i noworodków, bardzo konkretny lekarz i kompetentny, bardzo się cieszę,ze nasz synek trafil akurat w pani doktor rece:)polecam:)

bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam

bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam

Trafiłam z moją 3-miesięczną córką do Pani Doktor ze zmianami skórnymi na buźce. Niby nic takiego. Na rejonie dwukrotnie mówiono mi że córka słabo ciągnie główkę przy podnoszeniu za rączki ale mamy poczekać. Czekać, czekać i czekać. A Pani Doktor już przy rozmowie telefonicznej (kiedy umawialiśmy się na wizytę) zaleciła stosowanie maści na zmiany skórne i za trzy dni wizyta. Juz po pięciu minutach wizyty wiedziałam, że to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Wizyta trwała ok. 1 godziny. Obszerny wywiad: jak przebiegała ciąża, poród, jak mała zachowywała się po porodzie. Zapisane maści na zmiany skórne pomogły po dwóch dniach, ale na tym się nie skończyło.... Po obserwacji córki na wizycie i wywiadzie Pani Doktor podejrzewała niedobór witaminowy bądź anemię. Byłam przerażona. Ale usłyszałam że mamy się nie martwić, zleciła nam szereg badań. Po wykonaniu badań Pani doktor sama dzwoniła w sprawie wyników!!! Czy któś się spotkał z czymś takim? Czuliśmy się z mężem jakby naszym dzieckiem zajmowała się "dobra wróżka" a nie lekarz. Po 6 tygodniach leczenia anemii (potwierdziły się podejrzenia Pani doktor) zapomnieliśmy o chorobie - wszystko wróciło do normy. Od tamtej pory nie oddaje mojej córki w żadne inne ręcę. Jej podejście do dziecka, do rodziców, szczegółowe tłumaczenie na czym polega choroba, jak się ją leczy, czym grozi i przede wszystkim opanowanie i pełen profesjonalizm Pani Doktor są warte każdych pieniędzy!!! Nigdy się nie spieszy, zawsze wysłucha, nawet mnie (dorosłą kobietę) badała po usłyszeniu jakie miałam problemy po porodzie. Po prostu brak mi słów żeby wyrazić wdzięczność za to jak zajmuje się naszą córką. Po wyjściu od niej z gabinetu czuje się lżejsza o 50 kilo na duszy. Jestem spokojna i wiem że jeśli Pani doktor Anna Ziemba powie: Dziecko jest zdrowe. - to znaczy że na pewno jest zdrowe!!! Polecam z całego serca

PEŁEN PROFESJONALIZM-PANI DOKTOR JEST NIEZWYKLE KOMPETENTNA OSOBA,Z OGROMNĄ WIEDZĄ I ZAANGAŻOWANIEM;-)) NIEZWYKLE ZYCZLIWA OSOBA,NIESAMOWICIE SZYBKO NAWIAZUJE KONTAKT Z DZIECKIEM JEST UPRZEJMA I DELIKATNA- DZIECI BARDZO JA LUBIĄ. BARDZO ROZTROPNIE STAWIA DIAGNOZĘ I KONSEKWENTNIE DOPROWADZA DO KOŃCA LECZENIE MAŁEGO PACJENTA.SZCZEGÓLNIE POLECAM JAKO LEKARZA DLA NAJMNIEJSZYCH POCIECH. WSPANIAŁY DOSWIADCZONY LEKARZ.GODNY ZAUFANIA I POLECENIA.POZDRAWIAM SERDECZNIE PANI DOKTOR.;-))