Anna Żołnowska

Anestezjolog

Jestem Bardzo zadowolona !!! Przestałam sie stresowac ! bardzo miła Pani !! z czystym sumieniem polecam wszystkim. i NIE BOLI NIC W TRAKCIE ZABIEGU!

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i niezwyklej fachowości Pani Doktor Żołnowskiej czułam prawdziwa troskę lekarza - przez co czułam się bezpieczniej. Polecam :)

Pani dr bardzo miła. Najważniejsze dla mnie jest jednak indywidualne podejscie do pacjenta. Polecam tego specjalistę

Fantastyczna. Bardzo życzliwa, ciepła i mądra.Jeśli oczekujecie Państwo szacunku podczas zabiegu to polecam p. A. Żołonowską z Medixu jako świetnego anestezjologa.

Świetny specjalista. Doskonale zajęła się moim zdrowiem. Szczerze polecam i pozdrawiam Doktor Żołnowską!!!

Bardzo, bardzo dobry lekarz anestezjolog. Jestem zadowolona z pomocy i wizyty w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX i z profesjonalnego podejścia do mnie jako do pacjentki. Polecam

Bardzo solidna pomoc lekarska. Lekarz o dużym doświadczeniu medycznym. Myślę że nie jedna osoba jest jej wdzięczna - była pacjentka

Jeżeli ktoś ma niski próg odporności na ból to Pani doktor Anna Żołnowska jest świetnym rozwiązaniem, ja skorzystałam ze znieczulenia:) efekty są rewelacyjne. polecam

Bardzo miła obsługa, przyjemny wystrój Centrum Medix, ceny znośne, miejsce, do którego spokojnie można wrócić. Mimo iż zabieg nie był przyjemny, to jednak obecność Pani dr Anny Żołnowskiej przynosi ulgę :) serdecznie polecam w razie czego

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno znaleźć lekarza z prawdziwego powołania. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i okazane serce! Przy Pani nic nie boli ;))))