dr n. med. Anna Zonenberg

Endokrynolog

Bardzo niekompetentna lekarka. Gdy pacjent opisuje swoje dolegliwości odsyła do innych pacjentów. Nie chce rozmawiać. Uważa, ze skoro są „dobre” wyniki to pacjent nie powinien do niej przychodzić i zawracać głowy mimo iż złe się czuje. Wizyta według niej to tylko ustawienie leków i pożegnanie, a gdy pacjent ma kilka pytań jest bardzo źle traktowany i odsyłany do śmiesznego wykładu jakiejś jej guru. Uważa, ze hashimoto nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu. Wszystko składa na lekarza rodzinnego, nie rozumie co się do niej mówi, ze człowiek prosi o pomoc. W między czasie oczywiście ciagle musi gdzieś wyjść, odebrać telefon.

Byłam królikiem doświadczalnym - odstawiłam leki bo inny lekarz źle. Mnie prowadził. Na efekty nie musiałam długo czekać: źle. Samopoczucie, wypadanie włosów. Na badanie TSH nie dostałam skierowania bo po co? Bo "uznałam ze nie są potrzebne" porażka nigdy wiecej tam nie pójdę!!!!

Bardzo niekompetentny lekarz. Wcale nie wyjaśnia pacjentowi tego, z czym pacjent trafia do lekarza. W trakcie wizyty odbiera telefony , pacjenta traktuje tak ,, z góry". Poświęca bardzo mało czasu pacjentowi, w trakcie zdania przerywa je, ponieważ pisze w tym czasie formalności. To pacjent musi o wszystko pytać bo lekarz niczego sam nie wyjaśnia. Wizyta krótka nie merytoryczna. Nie polecam

Nie polecam

Leczylam sie u pani doktor na tarczyce moim zdaniem moze jest dobra specjalistka w swojej dziedzinie ale malo czasu poswieca pacjentowi ciagle jest zalatana kaze za godz zadzwonic, i czasami czulam jakbym jej czas zabierala, ciagle wisi na telefonie,okreslilabym ze 30procent pacjent,70procent jej sprawy osobiste a jak przychodze prywatnie to chce miec przez pewien czas lekarke do swojej dyspozycji a czulam jakbym musiala sie spieszyc razem z nia,oczywiscie to moje prywatne odczucia

Ja chodziłam do niej do poradni diabetologicznej w czasie ciąży i naprawdę jestem zadowolona

Jestem pod wielkim wrażeniem.Czas oczekiwania pod gabinetem długi, ale wizyta wszystko rekompensuje.Lekarka kompetentna, miła, konkretna.

Przed gabinetem czeka się i czeka... a gdy już wejdzie do gabinetu dostaje się receptę i następna. Za każdym razem jak byłam w gabinecie odnosiłam wrażenie,że Pani przeszkadzam.

u tej pani "doktor" parę godzin trzeba czekać na 5 minutową wizytę, ponieważ załatwia swoje sprawy rozmawiając towarzysko przez telefon

beznadzieja człowiek robi sie gruby jak baleron a ona nic sobie z tego nie robi

beznadzieja człowiek robi sie gruby jak baleron a ona nic sobie z tego nie robi

Pani dr Anna jest bardzo dobrym lekarzem w swojej dziedzinie i jestem z niej bardzo zadowolona.Ma dobre podejście do pacjentów i jest bardzo uprzejma.Podczas wizyty u Pani dr czuje się jakbym ja znała kilka dobrych lat.