W końcu znalazłam swojego ginekologa. Jestem pod wrażeniem wizyty u Pani Doktor. Niesamowicie miła i pełna profesjonalizmu w swoim działaniu osoba, dokładny wywiad, delikatne, dokładne badanie z opisem czynności wykonywanych i na końcu wizyty pytanie czy mam jakieś wątpliwości lub pytania, wszystko w intymnej atmosferze i bez pośpiechu. Cierpliwość, profesjonalizm, delikatne badanie to jej domena. Jest to lekarz, który poświęca swojej pacjentce na wizycie tyle czasu, ile tego potrzebuje, będąc w ciąży i chodząc do niej potrafiłam być w gabinecie nawet 30 minut, póki nie wyjaśniła wszystkich wątpliwości i nie zrobiła usg i wszystkich niezbędnych badań. Pani doktor sama uspokaja, że mamy czas i spokojnie możemy rozmawiać. Jest to bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, zawsze wysłucha i odpowie na pytania, doradzi, z czystym sumieniem mogę Ją polecić. Jedyny mankament to długi okres oczekiwania, żeby się dostać na wizytę do Pani Doktor.

Trafiłam do Pani doktor na początku ciąży. Jako, że moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem, bardzo przeżywałam tą kolejną. Od samego początku zostałam otoczona fachową, miłą opieką. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani doktor. Jest ona cudowną, ciepłą i bardzo cierpliwą osobą. Nieraz przyjeżdżałąm do SALVE tylko po to by upewnić się, że kolejny niepokojący objaw nie wróży nic złego, zawsze spotkałam się ze zrozumieniem i słowami otuchy. Teraz jestem mamą zdrowej, kochanej dziewczynki i wiem, że w wielkiej mierze jest to zasługa Pani droktor. Pani doktor bardzo dziękujemy za te wspólne dziewięć mmiesięcy, za wszystkie dobre rady, masę cierpliwości i ogromną fachowość. BARDZO POLECAM !

Jakby co to Pani Doktor przyjmuje w dwa piątki w miesiącu w Salve na Szparagowej :) Dlatego dzwońcie i zapisujcie się bo naprawdę warto, nie ma lepszego lekarza :)

Wspaniały, przewidujący, ciepły i troskliwy lekarz i człowiek. Prowadzi ciąże trudne, świetny fachowiec. Pani doktor prowadziła moją problemową ciążę aż do porodu ze szczęśliwym finałem. Wykonała cesarkę, akurat rodziłąm na Jej dyżurze. Jestem dumna, że to Ona pomogła mojej curuni przyjść na świat. Leżąc po cesarce w szpitalu lekarze pytali kto mnie szył, bo tak ładnie i prawie nic nie widać. Jest świetną osobą i super lekarzem. Każde spotkanie z Panią doktor to przyjemność. Dziękuję Pani z całego serca. Polecam. Magda P.

Witam Serdecznie, dziś byłam na wizycie u tej Pani Doktor i jestem pod ogromnym wrażeniem jej osoby i kompentencji, a byłam u wielu ginekologów, jednak żadnemu nie przyszło do głowy co może mi dolegać.Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, miałam zrobione USG dopochwowe, zaproponowoała leczenie. Na wizycie spędziłam chyba z 30 minut - dokładny wywiad lekarski, omówienie leczenia. Naprawdę super. Teraz wizyta u Pani doktor kosztuje 80zł a cytologia 30 ale warto. Widać, że istnieją jeszcze lekarze z powołania.

Rewelacyjna Pani Doktor!!! Jestem po pierwszej wizycie i u tak delikatnego i dobrego lekarza jeszcze nie bylam, a mam za soba dwie ciaze. Wszystko fachowo, dokladnie , USG. Pani doktor opisuje wszystko bardzo dobrze i dokladnie, a takze odpowiada na wszystkie pytania. Mozna spytac o wszystko, rewelacyjnie dobiera metody antykoncepcji - doradzi, pomorze i uswiadomi. Wszystkim bardzo serdecznie polecam!!!!

Rewelacyjne podejście do pacjenta, rzeczowe i konkretne,a przy tym delikatne. Pani doktor, mimo, młodego wieku, zaskakuje profesjonalizmem, którego nie powstydziłby się lekarz z wieloletnim stażem.

Polecam Panią doktor. Pomimo długich terminów oczekiwania na wizytę warto było. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. W końcu wyleczyłam się z upławów. Pozdrawiam.

Bardzo żałuje, że Pani Doktor przeprowadza się do Warszawy bo w końcu znalazłam swojego lekarza. Mam nadzieje, że jednak do nas wróci. Czekająca stała pacjentka.

Czekająca stała pacjentka.

Świetny lekarz, miły, uprzejmy, można z panią Dr porozmawiać jak z dobrą koleżanką, zadać każde, nawet z pozoru głupie pytanie,a ona zawsze odpowie. Dobry ginekolog,to skarb dla kobiety. Mieszkam za granicą, ale do tego lekarza chodzę jak przyjeżdżam. SUPER LEKARZ!!!

Wciąż poszukujesz "USG ginekologiczne Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79