Wspaniały, przewidujący, ciepły i troskliwy lekarz i człowiek. Prowadzi ciąże trudne, świetny fachowiec. Pani doktor prowadziła moją problemową ciążę aż do porodu ze szczęśliwym finałem. Wykonała cesarkę, akurat rodziłąm na Jej dyżurze. Jestem dumna, że to Ona pomogła mojej curuni przyjść na świat. Leżąc po cesarce w szpitalu lekarze pytali kto mnie szył, bo tak ładnie i prawie nic nie widać. Jest świetną osobą i super lekarzem. Każde spotkanie z Panią doktor to przyjemność. Dziękuję Pani z całego serca. Polecam. Magda P.

Świetny lekarz, miły, uprzejmy, można z panią Dr porozmawiać jak z dobrą koleżanką, zadać każde, nawet z pozoru głupie pytanie,a ona zawsze odpowie. Dobry ginekolog,to skarb dla kobiety. Mieszkam za granicą, ale do tego lekarza chodzę jak przyjeżdżam. SUPER LEKARZ!!!

Pani Doktor jest bezkonkurencyjna. Dobra i uczciwa. Juz dzis można ją porównac z prof. Wlodzimierzem Fijałkowskim. Tak jak on walczy o dobro ciężarnych i rodzących.Poświęciła im całe życie zawodowe.Jest godna podziwu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Pani Anna jest niezwykle dobrym i oddanym pacjentom lekarzem.Sprawdza się w najtrudniejszych przypadkach.Miła, uczynna,sympatyczna.Zawsze pomocna.Pani Aniu,niech się pani nie przejmuje profesorami z ICZMP.Pacjentki i położne są z Panią!

Trafiłam do Pani doktor na początku ciąży. Jako, że moja pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem, bardzo przeżywałam tą kolejną. Od samego początku zostałam otoczona fachową, miłą opieką. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pani doktor. Jest ona cudowną, ciepłą i bardzo cierpliwą osobą. Nieraz przyjeżdżałąm do SALVE tylko po to by upewnić się, że kolejny niepokojący objaw nie wróży nic złego, zawsze spotkałam się ze zrozumieniem i słowami otuchy. Teraz jestem mamą zdrowej, kochanej dziewczynki i wiem, że w wielkiej mierze jest to zasługa Pani droktor. Pani doktor bardzo dziękujemy za te wspólne dziewięć mmiesięcy, za wszystkie dobre rady, masę cierpliwości i ogromną fachowość. BARDZO POLECAM !

Rewelacyjna Pani Doktor!!! Jestem po pierwszej wizycie i u tak delikatnego i dobrego lekarza jeszcze nie bylam, a mam za soba dwie ciaze. Wszystko fachowo, dokladnie , USG. Pani doktor opisuje wszystko bardzo dobrze i dokladnie, a takze odpowiada na wszystkie pytania. Mozna spytac o wszystko, rewelacyjnie dobiera metody antykoncepcji - doradzi, pomorze i uswiadomi. Wszystkim bardzo serdecznie polecam!!!!

Polecam, polecam. Bardzo miła i ciepła osoba. Dokładna i kompetentna lekarka. Bada delikatnie i tłumaczy co ma zamiar zrobić. Z cierpliwością odpowiadałą na moje pytania. Szczerze polecam. Kasia W.

Prawdziwy lekarz z powołania. Niezwykle sympatyczna, miła, kompetentna pani Doktor. Kompleksowo bada, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, stwarza miłą atmosferę. Gorąco polecam. Oby takich lekarzy było jak najwięcej,bo wizyta u Pani Doktor to czysta przyjemność:)

Witam Serdecznie, dziś byłam na wizycie u tej Pani Doktor i jestem pod ogromnym wrażeniem jej osoby i kompentencji, a byłam u wielu ginekologów, jednak żadnemu nie przyszło do głowy co może mi dolegać.Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła, miałam zrobione USG dopochwowe, zaproponowoała leczenie. Na wizycie spędziłam chyba z 30 minut - dokładny wywiad lekarski, omówienie leczenia. Naprawdę super. Teraz wizyta u Pani doktor kosztuje 80zł a cytologia 30 ale warto. Widać, że istnieją jeszcze lekarze z powołania.

kompetentna, mila, mloda lekarka, dobrze doradza i tlumaczy chorobe, po wizycie u niej czuje sie duzo lepiej, nie rozumie tych nieprzychylnych komentarzy.