Bardzo jestem wdzięczna Pani Doktor za trafne rozpoznanie zmiany i skierowanie mnie na udany zabieg operacyjny. Dziękuję z całego serca i życzę Pani dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Wdzięczna pacjentka. Justyna K.

Wdzięczna pacjentka. Justyna K.

Bardzo uprzejma, miła, cierpliwa i ciepła, zaangazowana w swoją pracę młodziutka lekarka. Bardzo fachowo mi pomogła i dobrze poprowadziła leczenie. Nie bagatelizuje problemów pacjentek. Jest zainteresowana pacjentem, szanuje go. Polecam gorąco.

przemiły i bardzo fachowy lekarz, miałam problemy ginekologiczne od wielu lat, nikt nie potrafił mi pomóc, a pani doktor pomogła mi odrazu, bardzo dziękuję