lekarz Anna Żurawik-Pietrzak

1,8

Pani doktor Anna Żurawik-Pietrzak, mimo złej cytologii nie leczyła infekcji, bo jak powiedziała: "pewnie szkiełko było brudne". Podczas wizyty pacjentka i jej choroby nie są ważne, Pani doktor z pielęgniarką rozmawiają o kosmetyczce i zakupach, nic nie tłumacząc pacjentce. Naprawdę szkoda wszystkich kobiet, które trafiają do takiego lekarza. Usg trwa 5 sekund i zawsze wszystko jest dobrze. Niestety inni lekarze tego nie potwierdzili, co bardzo odbiło się na moim zdrowiu. Proszę nie patrzeć na nazwisko, tylko iść gdzie indziej, bo szkoda zdrowia, o pieniądzach już nie wspomnę! Wizyta na fundusz zdrowia wygląda jeszcze gorzej!

Odradzam wizytę u tej pani. Pani jest arogancka, chamska. O wszystko trzeba pytać. W ciąży nie zleciła potrzebnych badań. W szpitalu udawała, że mnie nie zna. Oby jak najdalej od niej.

Niezwykle wulgarna i arogancka Pani doktor,która zupełnie nie zasługuje na bycie lekarzem. Proszę się doedukować Szanowna Pani. Zdecydowanie nie polecam.

Nie polecam absolutnie. Nie delikatna, nie uprzejma. Najważniejsze żeby za wizytę zapłacić a w szpitalu to chyba pracuje pod przymusem.

Zastanawiam się dlaczego nie mogę znaleźć nigdzie opinii o tej pani, być może dlatego, że jest jeszcze młoda. Bardzo uprzejma, wesoła, wszystko świetnie tłumaczy, nie czuje się przy niej skrępowania, nie liczy czasu podczas wizyty, jedyne do czego mogłabym się przyczepić to to że mogła by być odrobinę delikatniejsza, ale w podsumowaniu bardzo lubię i polecam tą lekarkę.