lekarz Anna Żurowska-Iskrzycka

Dermatolog

3,4

Rewelacja w usuwaniu brodawek itp.Całkowicie bezboleśnie!Polecam zwłaszcza Panom,ktorzy boją się igieł i bólu :)

polecam lekarza w 100 procentach.Miła i fachowa doktor zawsze chętnie i szczegółowo odpowiada na pytania.zawsze tłumaczy chorobę oraz przebieg i metodę jej leczenia nigdy się na tej pani nie zawiodłam.Przemiła i kompetentna osoba.

Nie polecam Pani Doktor. Leczyłam się u niej na trądzik 2 lata i niestety nie wyleczyła trądziku. Wręcz przeciwnie trądzik nasilił się. Pani Doktor zamiast stosować maści bądź antybiotyki "wyciska" trądzik. Teraz wiem od innych lekarzy, że tego nie należy robić gdyż rozsiewa się tylko zarazki.

bardzo kompetentna, zawsze ceniąca dobro pacjenta . nie naciągająca na zabiegi. robi to co konieczni i odpowiednie , anie to co najdroższe. polecam

zdecydowanie nie polecam pomimo profesjonalizmu. jest nieuprzejma i naburmuszona

Poswieca duzo czasu pacjetowi, jest specjalista najlepszym w kRakowie.

Poswieca duzo czasu pacjetowi, jest specjalista najlepszym w kRakowie.

Pani doktor jest w miare kompetentna, bardzo uprzejma, niektore zbiegi byly wykonywane dobrze, inne czasami trzeba bylo powtorzyc, trudno powiedziec, czy wynikalo to z rodzaju defektu skory, czy niezbyt dobrej aparatury, w kazdym razie jest godna polecenia, zreszta ma tlumy pacjentów

Bardzo kompetenta, zawsze potrafi zaradzić problemowi. Bardzo uprzejma, doświadczona

Bardzo kompetenta, zawsze potrafi zaradzić problemowi.
Bardzo uprzejma, doświadczona

Wizyty u pani doktor bardzo mi pomagają. Nie ma nic fajniejszego, niż usłyszeć od znajomych, że dobrze wyglądam:)

Absolutnie odradzam!!!!!! Nieuprzejma, zupełnie nie przejmuje się pacjentem.

Absolutnie odradzam!!!!!! Nieuprzejma, zupełnie nie przejmuje się pacjentem.