lekarz Anthony Egwuatu

2,7
2,7

Moja mama .reagowała na wszystkie problemy domowe zmianami w gruczole piersiowym. Wreszcie zrobił się jej nowotworowy guz w piersi.Wyzdrowiała z raka, ale leczenie onkologiczne zupełnie zniszczyło jej szpik kostny .Więc kiedy i mnie porobiły się najróżniejsze zniekształcenia w piersiach, przerażona zaczęłam je leczyć.Różni lekarze stosowali głównie preparaty progesteronowe i ziołowe. Ale one nic nie zmieniły.Wreszcie trafiłam na doktora Egwuatu..Zaproponował środki antykoncepcyjne.On nie jest taki jak mój mąż trochę pantoflarz ,i jak mój tata.To strasznie męski mężczyzna , i nawet nie próbowałam protestować choć z mężem stosujemy kalendarzyk małżeński.No i wyobrażcie sobie, choć w czasie leczenia zmieniłam się trochę w faceta. wszystkie typowo kobiece problemy na które reagowałam jak moja mama, piersią , poznikały .Zagoiły się zmiany w piersiach! Jakby dzięki doktorowi organizm odpoczął od tej mojej kobiecości stymulującej negatywnie mój biust i przestał produkować w nim problemy !

Pan doktor na podstawie nie usłyszenia pacjentki której bardzo uprzejmie nie wysłuchuje , zaledwie słyszy, stawia diagnozę.Zmiany narządowe dolnej części ciała tak go zajmują, że nie zwraca zupełnie uwagi, że jest doczepiona do reszty , tej wyżej. Jasne, ginekolog nie psychiatra ,ale ja się czuję jak mechaniczna ,i do naprawienia, a nie jak niepowtarzalna istota taka jak on.Efekt placebo w takiej sytuacji zupełnie jest niewidoczny i najlepsze lekarstwa nie działają!

Brak słów ! Lekarz nie posiadający podejścia do pacjenta. Nie miły! Nie potrafił odpowiedzieć grzecznie na zadawane pytania. Odnosił się bez szacunku. Zależało mi na szybkiej wizycie i potwierdzeniu ciąży. Drugi raz napewno nie skorzystała bym z usług u tego lekarza na NFZ jak i prywatnie. Nie polecam! Odbyłam 2 wizytę, prywatnie u innego lekarza. Której nawet w 0.01% nie mogę porównać do tej. Jeśli chcesz zaoszczędzić sobie nerwów i słuchania obelg na swój temat nie ustalaj wizyty u tego LEKARZA. NIE POELCAM!!!"

Doktor jest kwintesencją współczesnej medycyny.Ale ja po przeczytaniu tak różnych wpisów miałam nadzieję ,że wprowadzi w nudny ,szary świat dogmatów lekarskich XXI wieku coś innego.Ale może jeszce nie dorośliśmy

Pan doktor , na pewno dobry lekarz , kompetentny ,rozumny , ale ! Tak się boi zwykłego,życzliwego kontaktu człowieka z człowiekiem ,oczywistego nie tylko w zawodzie lekarza ale wręcz niezbędnego u ginekologa-położnika ,że ! Wszystko swoją kłótliwą oziębłością psuje i człowiek -ja na przykład ,z rozczarowaniem wychodzi z jego gabinetu przekonany ,że trafił na nieodpowiedniego lekarza , bez wiary w jego medyczne uzdolnienia .I wtedy pisze tutaj ,pisze , bo musi się wyżalić! A niech spróbuje doktorowi coś o tych swoich odczuciach powiedzieć! , Wtedy on pierwszy z pokoju wybiega wściekły ,że jakaś głupia pacjentka zajmuje mu jego cenny czas .Strasznie traumatyczne przeżycie ! zwłaszcza dla ciężarnej ,
kompletnie zaskoczonej takim traktowaniem .A przecież u nas nawet do ciężarnego zwierzęcia się nie strzela!!

pan doktor owszem czasami leczy,ale jakby w tle ...mam wrażenie ,że najbardziej zajmuje go gra którą z nami pacjentkami prowadzi....my nie znamy jej zasad bo przychodzimy po pomoc do lekarza i przegrywamy każdą partię z doktorem... dlatego nasze skargi zupełnie go nie obchodzą ...bo nie o nas mu tak naprawdę chodzi

chcialam dzis przebadac sie u dr ale na poczekalni nie bylo ani jednej pacjentki a dr tak byl zajety rozmowa przez telefon ,ze postanowilam mi nie przeszkadzac

Na początku jak przyszłam do doktora to się zdziwiłam .Przyzwyczajona do spokojnych ,żeby nie powiedzieć ślamazarnych ginekologów , a tu lekarz z takim temperamentem mówi i jeszcze podkreśla słowa gestykulacją. O , rany! Co to będzie !? I jestem teraz jego pacjentką ,dokładnie zawsze z każdej strony przebadaną i czuję ,że jestem " pod opieką" dobrego lekarza któremu zależy na moim zdrowiu i zdrowiu moich dzieci .Musiałam np.rzucić palenie w ciąży i w czasie karmienia ,zrezygnować też zupełnie z piwa choć i jedno i drugie bardzo mi smakuje.Ale doktor tak mnie ciągle obwąchiwał z niesmakiem ,że nie miałam wyjścia. I teraz jak przychodzę do doktora to lubię też z nim po prostu pogadać ,tak zwyczajnie.Zawsze coś fajnego powie i człowiek czuje ,że jest rozumiany przez te 15 minut wizyty..

c.d.miałabym coś z doktora. Ale może trzeba się urodzić w takim gorącym tropikalnym kraju ,żeby mieć w sobie tyle ciepła.My tutaj raczej zimno mamy i wy dziewczyny i kobiety co tu się tak smutno wypowiadacie , musicie być nieżle przez życie wychłodzone .życzę wam dużo radości życia....