lekarz Anthony Egwuatu

2,7
2,7

Co to za obsceniczny "komentarz" tej femaleDim . Aż taki niski ma IQ ? Nie zamieszczajcie takich tekstów bo się można rozchorować od czegoś takiego ! Wstrętne! A lekarz zupełnie w porządku ...

CO ZA D...... podobno w " naszym kraju nie robi się badań na toksoplazmoze", a w jego kraju wody i prądu nie ma ;) powiedzialam mu że mam kota a w ciązy jestem dlatego chciałabym skierowanie . Dostałam w odpowiedzi durny komentarz "pff kota se wzieła i w ciąże zachodzi" cały czas mnie obrażał i w dodatku w czasie usg wlazła jakaś baba po pieczątke i urządzili sobie rozmowe w trakcie badania. W ciąży jestem z chłopakiem moim i odrazu zrobił wywiad środowiskowy czy On pracuje itp. jak powiedziałam że ...

CO ZA D......
podobno w " naszym kraju nie robi się badań na toksoplazmoze", a w jego kraju wody i prądu nie ma ;) powiedzialam mu że mam kota a w ciązy jestem dlatego chciałabym skierowanie . Dostałam w odpowiedzi durny komentarz "pff kota se wzieła i w ciąże zachodzi" cały czas mnie obrażał i w dodatku w czasie usg wlazła jakaś baba po pieczątke i urządzili sobie rozmowe w trakcie badania. W ciąży jestem z chłopakiem moim i odrazu zrobił wywiad środowiskowy czy On pracuje itp. jak powiedziałam że tak to On " he chociaż tyle" capnęłam USG i wyszłam! Dobrze, że tego mojemu chłopakowi nie powiedziałam bo czekał na korytarzu i jakby to usłyszał to wleciał by do niego z hukiem. Bardzo miło aa! i w dodatku chciał mi wmówić że i tak niepotrzebnie się ciesze że jestem w ciąży bo i tak w każdej chwili moge sobie poronić .. KONOWAŁ

Przyzwoity człowiek,bardzo dobry lekarz,strasznie przenikliwy,bystry...gdybym go po prostu posłuchała,zamiast wczytywać się w te "obiektywne "opinie nie straciłabym dziecka,bo doktor przepisał mi środki na podtrzymanie ciąży,a ja poleciałam zaraz wystraszona gadaniem w Znanym Lekarzu tych tu pacjentek, do innego lekarza..i ten uspokoił mnie że wszystko w porządku...Richard Wright napisał "W USA nie ma problemu ludzi kolorowych,jest tylko problem ludzi białych" Nie ma problemu dr E. jest tylko problem jego pacjentek.

Byłam pierwszy raz dziś u tego lekarza i nigdy więcej nie pójdę. Najpierw zbeształ mnie za to że po raz pierwszy robię cytologię (nie wiem jak można zrobić kolejny nie robiąc pierwszego???), nawymyślał mi że skoro robię pierwszy raz to po co w ogóle robię. Powiedział też, że w jakim ja wieku żyję, że nie interesuje się swoim zdrowiem. Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!

Dobry lekarz. Tylko Safona marudzi ciągle na Lesbos: ''Zaszedł już księżyc, Plejady też. Północ mija. Czas przechodzi obok a ja w łóżku sama.''

Homofob, co tu dużo mówić. Lekarz powinien być bezstronny. Nie chodzi nawet o to, że nie rozpoznał choroby, ale o to, jak traktuje pacjentkę! Niewybredne komentarze, bo jestem lesbijką? Propozycje, namowy?? Jako lekarz powinien rozumieć, że już taka jestem i idę do niego, bo mam problem ginekologiczny i nie potrzebuję rad odnośnie tego z kim się spotykam!

Przeczytalam wlasnie wspomnienia polskiego pulk. lotnictwa Jana Zumbacha ,najemnego zolnierza w wojnie o niepodleglosc z przed 40 lat, kraju doktora. Polak ,sam bohater II wojny swiatowej pisze z niesamowitym podziwem o bezprzykladnym bohaterstwie calego narodu, zdradzonego w konsekwencji i oszukanego . Pomyslalam 8 marca ,ze to naprawde zaszczyt dla nas kobiet ,ze doktor Egwuatu nas leczy.

Moim zdaniem Dr. Anthony Egwuatu to bardzo dobry specjalista. Sympatyczny, uprzejmy, kompetentny lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad, słucha, jest delikatny i konkretnie rozmawia. Nie zbywa pacjentki po dziesięciu minutach, wszystko dokładnie tłumaczy. Ma poczucie humoru :) zawsze wychodzę od niego z uśmiechem :) Naprawdę polecam tego lekarza z czystym sercem :)

Gabriela Kownacka i Marilyn Monroe nie mialy szczescia do dobrych lekarzy.Nie wykryty w pore rak piersi ,niewidoczny moze i w USG i rtg... ktorego nie dalo sie juz zabic Polki , i nie rozpoznane i nie leczone schorzenia ginekologiczne Amerykanki. MM ,piekna i podziwiana przez wszystkich najbardziej chciala miec dziecko. Umarla w absurdalnej samotnosci ta sliczna ikona kobiecosci zatruwana srodkami narkotycznymi.A gdyby miala szczescie i spotkala Lekarza przez duze L, moze troszke kogos takiego jak dr Egwuatu, moze zylaby do dzis.

Zero tolerancji, humorzasty, nic nie tłumaczy, wręcz krzyczy. Gdy poprosiłam o USG, aby sprawdzić czy tabletki antykoncepcyjne, które przepisał mi na rzekomą "endometriozę" są skuteczne, zostałam zrównana z ziemią i wyrzucona z hukiem z gabinetu. Zdecydowanie nie polecam. Śmiało mogę stwierdzić, iż jest to najgorszy "lekarz" z jakim kiedykolwiek miałam styczność..