lekarz Anthony Egwuatu

2,7
2,7

Szalenie fajny lekarz. Ma tak szerokie lekarskie horyzonty, ze kontakt z nim to czysta przyjemnosc, prawie o wszystko mozna go zagadnac . Przy tym absolutnie nie natarczywy emocjonalnie, wzbudzil we mnie ogromne poczucie bezpieczenstwa. Inteligentny i wrazliwy , i chyba trzeba miec pewna kulture umyslowo-psychiczna ,zeby zalapac z nim kontakt pacjentowo-lakarski satysfakcjonujacy obie strony. Ale to wlasnie zobowiazuje .Oby takich lekarzy bylo jak najwiecej!

Po dzisiejszej wizycie wyszłam od "Pana Doktora" z wielkim oszołomieniem wyrysowanym na twarzy, zaniemówiłam dosłownie. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z kimś tak arganckim, nieuprzejmym, po prostu CHAMSKIM w stosunku do człowieka! Poszłam do tego lekarza, bo zależało mi na szybkim terminie wizyty,żeby dostać receptę na infekcję... POTWORNOŚĆ, lekarz stara się wywyższać, cały czas strouje, obraża innych lekarzy. Komentuje negatywnie wygląd pacjentek, wyśmiewa się ze śmierci bliskiej osoby. Szkoda słów, ponadto odmówił wypisania mi skierowania na rutynowe USG piersi - stwierdził, że jak coś mi się bedzie działo, to się dowiem, a czegoś takiego jak skierowanie NIE MA. po prostu tragedia, stanowczo odradzam!!!!!!!

doktor arogancki, znudzony, przewraca oczyma gdy coś zaczynałam mówić, moja ostatnia wizyta trwała chyba 3 minuty, zamiast zrozumieć mnie jako pacjentkę to z pretensjami wypisał mi receptę i specjalnie nie na nfz bo przyszłam za wcześnie ( nie wtedy gdy jemu to odpowiadało) jestem studentką i studia dla mnie są ważne niestety dr Egwuatu nie liczy się z tym... wg niego ON jest ważniejszy i wizyta u niego a nie moje priorytety. nie polecam tego dr nikomu, zamiast interesować się mną moimi dolegliwościami (chorobą) opowiadał mi historie Głupich dziewczyn które są w ciąży... nie potrafi uszanować pacjentki

Arogant. Brak kultury. Nie spotkałam jeszcze tak niekompetentnego lekarza. Zgłosiłam się do niego z ciążą. Przepowiedział mi bez zadnych badan i wywiadu, że pewnie poronię .Był wręcz wściekły, że nie chodziłam do przychodni przez 2 lata. Myślę, że nawet jeżeli nie chodziłam do niego do przychodni przez 10 lat to i tak ma obowiązek mnie przyjąć. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista, Lekarz godny polecenia

Bardzo dobry specjalista, Lekarz godny polecenia

Absolutnie odradzam tego lekarza, gdybym znała wcześniej opinie na jego temat nigdy dobrowolnie nie poszłabym do niego. Brak podejścia do pacjentki, nie słucha co się do niego mówi, krytykuje i krzyczy! Byłam u niego na pierwszej i zarazem ostatniej wizycie. Chciałam zmienić lekarza prywatnego na lekarza z opieki publicznej ze względów finansowych, poprosiłam o skierowanie na badania i zostało mi odmówione. Usłyszałam, że skoro chodziłam prywatnie do lekarza to prywatnie powinnam wykonywać badania. Brak mi słów i chęci by wyrazić swoje niezadowolenie z wizyty u tego lekarza. Odradzam tego lekarza, lepiej poszukać innego, jest wiele innych przychodni w których znajdują się serdeczni i kompetentni lekarze i do takich warto chodzić.

Absolutnie odradzam tego lekarza. Brak kompetencji i szacunku do pacjentki. Badania przeprowadza strasznie boleśnie. Poczucie humoru, które jest w opiniach na tej stronie wskazywane jako atut, w niektórych sytuacjach jest niestety nie na miejscu i mogłoby być zastąpione odrobiną współczucia np. przy stracie Dziecka. Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię w nieprofesjonalne ręce pana doktora.

Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię w nieprofesjonalne ręce pana doktora.

Bardzo niesympatyczny lekarz. Potwierdzam wszystkie negatywne tu opinie.

Bardzo niesympatyczny lekarz. Potwierdzam wszystkie negatywne tu opinie.

Po pierwszej wizycie byłam zdenerwowana, nakrzyczał na mnie, że współżyje 2 lata a nie byłam nigdy u ginekologa, pozniej oczywiście skomentował fakt ze taka młoda i współzyje. Badania zrobił, mimo że przyszłam z konkretnym problemem do niego, nie dowiedziałam się co mi dolega, nie wziął moich uwag w ogóle pod uwagę, na pytania odpowiadał niezrozumiałym mruczeniem. Gdy wypisywał mi recepte i przedstawiał dość skomplikowany sposób dawkowania tabletek, poprosiłam, zeby mi zapisał dawkowanie, odpowiedział, ze jego czas dla mnie się skończył i ma inne pacjentki(rozumiem że byhłam z NFZ ale wszystko ma swoje granice;/). Przy drugiej wizycie ocenił mnie nie znając, twierdząc (podczas jego krótkiej dykresji na temat pracy w Polsce ), ze "Pani się nie chce pracować, tylko zabawa i seks w głowie". Nie mam pojęcia skąd taka uwaga, na jakiej podstawie i jakim prawem. Każda wizyta u tego Pana kończy sie złym humorem i płaczem. Lekarz ma leczyć, a nie oceniać i komentować ludzi.

Rewelacyjny lekarz! Zawsze ma czas, nigdy się nie spieszy, nie wygania pacjentki. Wykazuje się dużym humorem, zawsze życzy miłego dnia. Ma specyficzne poczucie humoru, ale wynika to zapewne z innej kultury. Odpowiada mi to, że jest naprawdę mądrym lekarzem i o to właśnie chodzi.