dr n. med. Antoni Baron

Chirurg stomatolog

Przyznaję szczerze, że nie pamiętam już, ile zapłaciłam za wizytę. Faktem pozostaje, że pan dr wyrwał mi ósemkę jak należy. Przymierzam się do usunięcia kolejnej i jeśli tylko będę wtedy w Rybniku, wybiorę doktora Barona. Jestem w pełni zadowolona z jego usług.

Nie polecam. Byłam z tatą u pana Barona, bo miałam do wyrwania zęba. Tata mu powiedział, że mam duże korzenie. Jak dał mi znieczulenie i zaczął wyrywać zęba to zaczęłam płakać i mówiłam, że mnie boli, bo za mało znieczulenia dostałam.. Byłam wtedy mała i bałam się dentysty. On powiedział mojemu ojcu, że mnie nic nie boli, że ja się tylko boję.. Do teraz przez niego boję się chodzić do dentystów.

ja jednak pana doktora nie polecam! miałam wrażenie że chciał się mnie jak najszybciej pozbyć i zgarnąć kasę. takim lekarzom mówimy NIE

Z wizytą byłem u Pana doktora w celu wyrwania prawej dolnej ósemki. po wyrwaniu, kontrolne prześwietlenie wykazało że usunięta jest jedynie korona zęba, natomiast CAŁY KORZEŃ POZOSTAŁ na swoim miejscu. Nie potrafię zrozumieć dlaczego doktor nie zauważył przy wyciąganiu zęba, że brakuje korzeni,a jest do dość charakterystyczna część. Rozumiem gdyby został kawałek trzonu a nie wszystkie jego części. Straciłem zaufanie do doktora

Straciłem zaufanie do doktora

poprzedniczka pomylila lekarzy dr antoni baron nie jest profesorem i nigdy nie uzurpowal prawa do tego tytulu naukowego, pozatym pracuje sam w prywatnym gabinecie w rybniku i nie ma zadnych podopiecznych ani stazystow ,jesli sie wypowiada na forum publicznym to trzeba rzetelnie sprawdzic imie i nazwisko w przeciwnym wypadku wydaje sie bardzo krzywdzaca opinie nie o tym lekarzu u ktorego sie bylo .

Pan Doktor Antoni Baron to bardzo miły człowiek i przede wszystkim wspaniały lekarz! Świetnie usuwa zęby nawet 8-mki, które nie zawsze można łatwo usunąć. Jak najbardziej polecam!