lek. med. Antoni Bazielich

Chirurg ogólny, Proktolog

Najlepszy lekarz jakiego znam,zawdzięczam mu swoje życie ,polecam każdemu z czystym sumieniem. Korzystając z okazji jeszcze raz dziękuję.

Korzystając z okazji jeszcze raz dziękuję.

Korzystając z okazji jeszcze raz dziękuję.

Wspaniały lekarz dzięki niemu żyje, jest bardzo dokładny, rzetelny, profesjonalny a przede wszystkim konkretny, jest bardzo dobry w tym co robi i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i zawsze pomoże i porozmawia. Polecam z całego serca i dziękuje panie doktorze za wszystko

Lekarz pozbawiony kultury osobistej, krzyczy na pacjenta. Leczenie bez rezultatu pozytywnego dla pacjenta. Nie polecam!!!

Moja córka przechodziła w szpitalu poważne badania. Podczas kontaktu z doktorem Bazielichem zawsze otrzymywałam dokładną i profesjonalną informację o stanie zdrowia dziecka. Doktor informował mnie także o sposobach dalszego leczenia i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Lekarz, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Polecam!

Byłam pacjentką doktora Bazielicha, w momencie rozpoznawania u mnie przewlekłej choroby. Byłam poddana wielu trudnym badaniom i zawsze doktor informował mnie szczegółowo na czym one polegają oraz co oznaczają poszczególne wyniki. Podczas całego pobytu w szpitalu, gdzie miałam kontakt z doktorem miałam wrażenie, że jestem w rękach prawdziwego, rzetelnego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz we wszystkich punktach odniesienia. Jego odejście to ogromna strata dla szpitala. Decyzję o Jego usunięciu należy krytycznie ocenić. Najzwyczajniej w świecie tak się z ludźmi nie postępuje.

Bardzo dobry lekarz we wszystkich kryteriach ocen. Jego odejścia z Łańcuta winni się wstydzić wszyscy którzy się do tego przyczynili.

Lekarz zasługujący na bardzo dobrą ocenę we wszystkich kryteriach. Jego odejściu z Łańcuta winny się przyjrzeć według swojej właściwości Regionalna Izba Obrachunkowa i NIK w zakresie gospodarności środkami publicznymi oraz OIL pod kątem dyskryminacji.

Wspaniały lekarz we wszystkich podanych kryteriach oceny. Zawarte w niektórych opiniach krytyczne anonimy budzą wątpliwości co do uczciwości autorów i ich intencji. W tej sytuacji nie powinny być brane pod uwagę.