lekarz Antoni Bukowiec

Dzisiaj byłam pierwszy raz u p. Bukowiec, mimo iż jestem emerytką, takie był mój wybór, lekarz bardzo uprzejmy, miły, konkretny a raczej zadaniowy, profesjonalny, polecam każdej Pani

Super lekarz godny zaufania i polecenia bardzo pomocny w trudnych sytuacjach nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie.

Ja chodziłam do Pana Bukowca w mojej pierwszej ciąży i nie polecam go nikomu. Nie daje nawet zdj z USG, partner nie m i że wejść ja do końca ciąży nie wiedziałam jaka płeć bo on powiedział że nie powinno mnie to interesować. Przez 2 miesiące mi nawet usg nie robił. Nigdy więcej do niego nie pokde

Bardzo mily i uprzejmy z natury lekarz ,nie nastawiony wylacznie na robieniu fortuny . Jeden z niewielu lekarzy do ktorego wiem ze wroce na kolejna wizyte.

Jeden z niewielu lekarzy do ktorego wiem ze wroce na kolejna wizyte.

Pan doktor to super lekarz, prowadził moje dwie ciąże od początku do końca. Pan doktor odbierał mój poród i jak spojrzał na mojego syna powiedział , że będzie koszykarz... Mój syn ma 16 lat ,185 cm wzrostu i rozmiar buta 45 😊 więc wszystko się zgadza. Polecam i pozdrawiam:)

Lekarz nie informuje o produktach zakazanych w ciąży, ogranicza się do stwierdzenia: "proszę odstawić używki i przyjmować kwas foliowy", nie wspomniał o zakazie spożywania wątróbki, serów pleśniowych czy łososia. Infekcje intymne leczy "na oko", nie zleca wymazów z pochwy, jeżeli jeden lek nie pomoże to przepisuje kolejny i tak do skutku zamiast zlecić badanie. Nie jest nieuprzejmy, wizyty są sprawne, wg. mnie nieco zbyt szybkie, nie ma kiedy dopytać o szczegóły. Przy następnej ciąży będę szukała innego lekarza.

Bardzo pozytywnie. Bardzo obawiałam się pierwszej wizyty u ginekologa jednak jak się okazało u tego lekarza wszystkie obawy i cały wstyd został za drzwiami. Bardzo miły uprzejmy i taktowny lekarz :)

Poszłam do tego lekarza (na kasę chorych),będąc dziewicą, gdyż koleżanka powiedziała, że jest taki wspaniały (chodziła do niego prywatnie,też była dziewicą). Podejrzewałam u siebie zapalenie (swędzenie, pieczenie,zaczerwienienie). Pan doktor nie spytał nawet o datę ostatniej miesiączki, o to, czy jestem dziewicą, wyskoczył do mnie z wielkim wziernikiem (od innego lekarza dowiedziałam się, że jeśli podejrzewane jest zapalenie (i je widać na zewnątrz) to nie wolno badać, bo można przenieść zarazki do środka) zresztą, byłam dziewicą, więc mu powiedziałam przestraszona "Panie Doktorze, to to dla mnie?", a on na to bardzo nieprzyjemnie "Będzie pani kwestionowała badanie lekarskie??" a ja mu na to "Ja jestem dziewicą...." schował sprzęt, ale o datę ostatniej miesiączki wciąż nie spytał, i przepisał czopki... po trzech dniach dostałam okres i musiałam telefonicznie dopytywać co teraz, dowiedziałam się, że mam przerwać leczenie i wznowić po okresie. Nie można było tak od razu ?

byłam u p.Bukowca na kasę chorych, byłam wtedy w początkowym stadium ciąży, spytał się mnie tylko czy mi coś dolega, powiedziałam mu, że chyba wszystko ok, nie zbadał mnie, nic nie zrobił, popatrzył tylko w moją kartę i powiedział,że to już wzysko dowidzenia, więcej do niego nie poszłam, nikomu nie polecam takiego lekarza.

Lekarz, który przyjmuje w rekordowo krótkim czasie 5 min, czasami krócej, często przepisuje lekarstwa bez szczegółowego badania, nie potrafi szczegółowo opowiedzieć o chorobie i sposobie leczenia.