lekarz Antoni Ferenc

Seksuolog, Psychiatra

A ja jak najbardziej polecam doktora. Bardzo sympatyczny może momentami ma specyficzne poczucie humoru ale specjalistą jest dobrym. Mi i mojej mamie naprawdę bardzo pomógł.

Najgorszy psychiatra u jakiego byłam zdecydowanie odradzam wizyty dla własnego zdrowia psychicznego. Do problemów pacjenta podchodzi bardzo lekceważąco i nie słucha

Najgorszy psychiatra u jakiego byłam zdecydowanie odradzam wizyty dla własnego zdrowia psychicznego. Do problemów pacjenta podchodzi bardzo lekceważąco,nie potrafi słuchać, mi jako osobie z depresją (o której wiedział) powiedział że jestem leniwa i powinna sobie poszukać pracy to od razu mi będzie łatwiej zasypiać zamiast brać leki.

Kazał mi iść skoczyć z mostu Wywiad zaczął od czytania karty z archiwum, z końcówki lat 80-tych. Nie patrzył na to, ze mialam 17 lal, ważne dla niego bylo, ze wtedy nie mialam matury. Na nastepną wizytę kazał przyniesc swiadectwo, pod groźbą odmowienia przyjęcia. Przywiozłam dyplom, na co on: "a matura?", ręce mi opadły; wzięłam recepty, zaświadczenie dla lek. rodzinnej i nigdy wiecej nie poszłam do niego. Na szczęście niedługo w przychodni zmieniła się kadra

Kazał mi iść skoczyć z mostu