lekarz Antoni Halemba

Prywatnie polecam -dobry fachowiec , umie pomóc i dobrze doradzić

Prywatnie polecam -dobry fachowiec , umie pomóc i dobrze doradzić

Lekarz na pewno godny polecenia, z odpowiednią wiedzą i nie małym doświadczeniem. Prowadził moją pierwszą ciążę, prowadzi teraz i drugą. Są to wizyty prywatne, dlatego pewnie nie mam zastrzeżeń co do Pana doktora. Czytając poprzednie wpisy, po prostu wychodzi na to, że pacjentki prywatne są traktowane o wiele lepiej niż inne, ale to chyba wszędzie tak jest,chociaż na pewno istnieją wyjątki od reguły.

bylam u kilku specialistow,ale u niego dopiero sie spotkalam z rzeczowym, ludzkim podejsciem, zawsze chetnie odpowiada na pytania. Bardzo mily ! polecam :)

Podczas wizyty na niedzielnym dyżurze w szpitalu, odmówił wypisania recepty na awaryjną tabletkę "po stosunku", tłumacząc, iż po takie "rzeczy przychodzi się do prywatnych gabinetów". Za pieniądze to by pewnie i "skrobankę" zrobił, ale państwowo nawet recepty nie wypisze. W dodatku bardzo nieuprzejmy i głuchy na "tłumaczenia" pacjentki.

zdecydowanie najlepszy lekarz, zawsze pomocny, fachowa opieka podczas prowadzenia ciazy jak i rowniez w zwykłych schorzeniach.

Kompetentny, miły! Polecam każdemu. Chodziłam po całym mieście, nikt nie chciał mi pomóc. Jedyny lekarz, który wszystko rzeczowo wytłumaczył.

niestety trafiłam na tego lekarza w państwowym szpitalu przy porodzie. może dlatego spotkałam się tylko z negatywnym podejściem,zniechęceniem i brakiem informacji. zdecydowanie odradzam!!

Jestem zadowolona z tego jak prowadził moją ciążę

Jestem zadowolona z tego jak prowadził moją ciążę