lekarz Antoni Kozik

Ortopeda, Traumatolog

2,6
2,7

Nie sądziłem że idąc gdziekolwiek na prywatną wizytę, lekarz będzie miał problem zrobić jakiekolwiek badanie i miał pretensje że mnie coś boli, nie polecam

Postanowiłam wystawić opinię choć zabieg miałam już jakiś czas temu. Lekarz w obyciu szorstki, bardzo oszczędny w słowach i jakby wizyta od niechcenia. Za to pracę chirurga ortopedy wykonał świetnie. Po roku nie ma śladu cięcia na ręce (rana wtopiła się w linię życia), a palce działają jak trzeba. Mimo wszystko polecam fachowca!

Mimo wszystko polecam fachowca!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr.Antoniego Kozika, trafiłam z nagłym przypadkiem, udzielił mi szybkiej i fachowej pomocy. Z czystym sumieniem polecam! Świetny fachowiec. Dziękuję. Jolanta z Warszawy

Wizyta 5 minut, zainkasowane 180 zł, zła diagnoza, dobrze, że dokonaliśmy konsultacji u innego specjalisty. Nie polecam.

Lekarz kasuje "Pod Bukami " 180 za wizytę + 50 za usg , a poświęca pacjentowi 3 min.Na prośbę o zwolnienie z wf odpowiada, że nie jest od tego ! ( Niby kto jest ?????? Jak zwolnienie musi być wystawione przez lekarza). Traktuje pacjenta szybko i byle jak - gorzej niż na darmowej poradzie w przychodni.

Nie polecam. Byłam z małym dzieckiem. Nawet go nie zbadał! Zalecił ortezy co po kilku innych konsultacjach ze specjalistami od ortopedii dziecięcej okazało się być niesłuszne. Nie wiem jak mu idzie leczenie dorosłych ale nie polecam wybierać się tam z dzieckiem.

Fatalne podejście do pacjenta. Jedyne, co powiedział do mojej córki, która miała wzorzystą maseczkę na twarzy, to "A co ty masz, cumel?". Mimo, że przedłożyłam mu RTG sprzed tygodnia, na którym dziecko nie miało jeszcze zrośniętej ręki, nie dał skierowania na zdjęcie i powiedział, że "nie ma sensu robić zdjęcia, bo po trzech tygodniach od złamania na pewno się zrosło, na dziecku goi się jak na psie". Wizyty odfajkowywane w szybkim tempie, niska (żadna) komunikatywność. Nie wiem, ile lekarz otrzymuje od PZU per capita, ale to z pewnością były źle wydane pieniądze.

Polecam. Od początku do końca wizyty jest zainteresowany pacjentem. Pacjent przyjęty o wyznaczonej godzinie.

Niestety nie mogę polecić pana doktora. Brak podejścia do dzieci, nieuprzejmy, opryskliwy. Każda z wizyt (na NFZ) trwała ledwie kilka minut. Mimo, że uraz dość poważny to doktor na zakończenie leczenia nie zrobił dziecku nawet usg,żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Całkowity brak zainteresowania pacjentem i jego odczuciami.

Lekarz rewelacyjny, jeśli chodzi wyciąganie pieniędzy. Zero profesjonalnego podejścia podczas prywatnej wizyty, aż się boję pomyśleć jak podchodzi do pacjenta który korzysta z wizyty na NFZ. Zbywa , traktuje jak polglowka, drwi sobie, a najlepsze to ,że kasuje jeszcze przed wizyta, zapewne się boi, że któryś z pacjentów opuści jego gabinet nie płacąc mu za ten kabaret. NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!