lekarz Antoni Kubiak

Nieuprzejmy, to fakt. Ale wcześniej chodziłam do bardzo uprzejmej pani doktor i gdyby nie pan Kubiak zostałabym z problemem, pustym portfelem i zdruzgotanym zdrowiem, pewnie psychicznym też. Pan Kubiak wyleczył mnie z trwającej kilka lat przewlekłej infekcji, metodami naturalnymi, bez drogich leków, bez niepotrzebnych eksperymentów na moim organiźmie. I pomimo tego, że nie zawsze był uprzejmy jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Jestem pacjentką doktora Kubiaka od lat. Teraz chodzą do niego również moje córki. Co najważniejsze wszystkie badania zawsze zleca na czas, jest bardzo kontaktowy i chętny do pomocy. Fachowiec godny polecenia

jedynu lekarz ginekolog w Koninie który wykrył u mnie endometrioze,zastosował kuracje hormonalną,wreszcie mogę normalnie życ.Dziękuję Panie doktorze.Pozdrawiam

szczerze nie polecam tego lekarza ...mam nie miłe doświadczenia z nim zwiazane...moje znajome równiez

nie polecam pierwsza wizyta kosztowala 80 zl zalozyl karte ciazy kazda wizyta byla coraz drozsza. Naciaga na kosztowne badania PRAWIE KAZDEJ PACJENCE MOWI ZE MA ZAGROZONA CIAZE I PROPONUJE ZALOZENIA KRAZKA ZA 500 ZL MI TEZ ZALOZYL I CIAZE DONOSILAM NORMALNIE DO 40 TYG. I TAKA MIALA BYC ZAGROZONA A 4 TYG. PRZED PORODEM MIALAM KRAZEK SCIAGANY. MRUCZY POD NOSEM ZE TRUDNO GO ZROZUMIEC . MIALAM TEZ ROBIONE BADANIA GENETYCZNE I NIC NIE WYKRYL A DZIECKO URODZILO SIE Z DELIKTNA WADA PIERR ROBINA COFNIRTA ZUCHWA I KROTKI JEZYK A Z BADAN WYSZLO ZE DZIECKO JEST ZROWE. DLA PANA DOKTORA LICZY SIE TYLKO KASA . PACJIENTKI SA UMAWIAE NA DANA GODZIE ,ALE ZAWSZE BYLO OPOZNIENIE 1,5 GODZINY MA BARDZO LEKCEWAZACY STOSUNEK DO PACJIENTEK A CHODZILAM PRYWATNIE CALA CIAZE.

Dr Kubiak prowadził moją ciążę. Jest bardzo dobrym lekarzem, dobrze tłumaczył mi, jakie są zagrożenia, (Zaznaczam, że wcześniej inni lekarze stwierdzili u mnie bezpłodność). Skierował mnie we właściwym czasie do szpitala. Miałam cesarskie cięcie w 39 tygodniu, lekarz był przy porodzie. Po porodzie odwiedził mnie na sali pooperacyjnej. Uważam,że jest świetnym fachowcem, polecam go wszystkim Paniom. Zaznaczam, że jestem mieszkanką Koła, ale lekarza nie zamierzam zmieniać, bo dzięki fachowej opiece podczas ciąży i przy porodzie zostałam szczęśliwą mamą.

PROWADZIL MOJA CIAZE KOMPLETNA KATASTROFA CHOC CZASEM STARAL SIE BYC MILY

PROWADZIL MOJA CIAZE KOMPLETNA KATASTROFA CHOC CZASEM STARAL SIE BYC MILY

tak super lekarz chodziłam do niego 3 lata temu ale naprawdę super.

tak super lekarz chodziłam do niego 3 lata temu ale naprawdę super.

ja chodze długo i jestem zadowolona ogolnie ok

ja chodze długo i jestem zadowolona ogolnie ok

drogie pacjentki moze i smierdzi papierossami a moze wasze cipy nieumyte tez smierdza.hmm moze to ztego powodu pali zeby zabic ten fetor.lekarz konkretny i rzeczowy..zapraszam do pani przybylskiej to jest dopiero cukiereczek