lekarz Antoni Kubiak

Nie polecam - moja pierwsza wizyta u tego lekarza - zarozumiały -brak wyjaśnienia choroby,brak uzgodnień następnej wizyty. Może dlatego że wizyta nie była prywatna.Jestem rozczarowana i rozgoryczona.

Daleko mu jeszcze do lekarza z prawdziwego zdarzenia. Uważam że podczas wizyty pacjentki powinien być skupiony wyłącznie na niej i na chorobie która ją dotknęła, a nie on załatwia 1000 innych spraw podczas prywatnej wizyty i do tego jeszcze podczas badania nagle wstaje, otwiera okno, zapala papierosa. I to ma być lekarz? Nie wiem co za szkołę on kończył, i na których studiach uczą takiego chamskiego podejścia do pacjentek. Ogólnie nie polecam.

zarozumiały śmierdzący papierosami naciągający na dodatkowe badania podnoszące cenę totalne nieporozumienie w trakcie wizyty zadzwonił telefon i naginał z kimś o materiałach budowlanych ja poszłam w odstawkę nawet nie przeprosił

Pierwsza w życiu wizyta u tego typu specjalisty była i tak dla mnie stresująca, a zostałam potraktowana strasznie przedmiotowo, zero jakiejkolwiek uprzejmości, nie wspominając o próbie dosłuchania się co doktor mruczy pod nosem.

dobry lekarz polecam .chodze do niego 10 lat i nie mam zastrzezen

dobry lekarz polecam .chodze do niego 10 lat i nie mam zastrzezen

byłam przyjmowana do szpitala w nagłej sytuacji, badał mnie na konsultacji ginekologicznej. WYJĄTKOWO NIEUPRZEJMY CHAM

niestety katastrofa. może dlatego , że byłam publicznie, w szpitalu. 2 wizyty u niego i nigdy więcej!!! traktuje pacjentkę przedmiotowo, zuje gumę z otwartą buzią, nie udziela informacji. jestem w ciązy powiedział, że są komplikacje ale nie powiedział co dokładnie!! podczas problemu z krwawieniem kazał czekać na swoją wizytę za tydzien!

podczas problemu z krwawieniem kazał czekać na swoją wizytę za tydzien!