lekarz Antoni Łysek

2,1
2,4
2,5
2,2

Pan doktor jest gadułą, ale nie na temat schorzenia. Nie jest niemiły ani burkliwy. Badanie przeprowadza średnio delikatnie, jednak bywałam u gorszych specjalistów. Uprzejmy, bardzo opiekuńczy.

Zdecydowanie odradzam. Poszłam do niego po opinii mojej koleżanki, która mi go bardzo polecała. Na samym początku miał do mnie pretensje, że przyszłam do niego, a jestem studentką. Po czym nawet nie zapytał czy miałam jakieś nowotwory w rodzinie. Zrobił mi cytologię, jednak po wizycie u 4 różnych ginekologów (ze względu na zmianę miejsca studiowania i zamieszkania) to było najbardziej bolesne badanie w moim życiu. Lekarz widząc i słysząc, ze mnie boli, kazał mi tylko szerzej nogi rozłożyć. Nie delikatny, w miarę uprzejmy, ale ton osoby, która pozjadała wszystkie rozumy", ...

Nie delikatny, w miarę uprzejmy, ale ton osoby, która pozjadała wszystkie rozumy", nie przepisał mi żadnych badań, kazał mi tylko udać się do poradni studenckiej.
Takim lekarza powinni zabronić wykonywać zawód. bardziej się skupił na tym by mi opowiedzieć, gdzie on to się bawił za młodu.

Trafilam do tego lekarza zupelnie przez przypadek,ale byla to koniecznosc.Zero kultury,zero doswiadczenia.Odradzam!

dobrze ze popatrzyłam na tą stronkę natychmias zmieniam lekarza jestem w 7 mies ciąży to moja 2 ciąża przy pierwszej nie miałam zadnych problemów miałam świetna lekarkę ale zmieniłam miejsce zam i musiałam zmienić lekarza tego doktora nie mozna doprosić się o usg na pierwszym usg byłam w 12 tyg a to jest najgorsze ze mam komflikt teraz strasznie boje się o swoje maleństwo :(On nigdy nic nie wie od czego on jest do lekarza trzeba miec zaufanie a do niego niestety się nie da :(

Ja jestem bardzo zadowolona -leczy skutecznie, jest konkretny, według mnie jest bardzo miłym starszym panem z fajnym poczuciem humoru. Polecam gorąco.

Kochane, lekarz powinien wytłumaczyć pacjentce jej stan przecież po to chodzi się do lekarza. To starszy człowiek który zapomniał kim jest lekarz tym bardziej ginekolog. Brak kultury i niekompetencja poraża u tego człowieka Przykro że tacy pseudo lekarze wciąż pracują :(

bardzo dobry lekarz choć "starej daty" to umie wytlumaczyć podnieść na duchu .chodzę do tego lekarza od dawna i będę dalej chodzic JEST OK.

Widocznie nie zostałaś przez niego zmasakrowana, skoro w taki sposób piszesz o oprawcy, lekceważąc cierpienia jego ofiar. Tak jak napisała któraś z pacjentek: wychodzi się z poczuciem, że zostało się zgwałconą. A to nie koniec: po kilku godzinach brzuch boli jakby go skopali chuliganie. Ja poszłam na pełne USG brzucha, prywatnie, żeby się upewnić, czy mnie nie uszkodził trwale. To zwyrodnialec!! A może jesteś kimś z jego rodziny? Współczuję…

A może jesteś kimś z jego rodziny? Współczuję…

ja tez jestem mloda i tez mi prowadzil cala ciaze i bylam i jestem bardzo zadowolona.a co do badania dziewczyn to sie nia wypowiadam bo robicie z siebie takie dziewice....to jest lekarz on musi zbadac!!!!!polecam dr.lyska

dr łysek powiedział mi, że torbiel którą mam to rzecz normalna,że takie torbiele ok.3 cm to on przekuwał szpileczką, że to nic takiego. Dopiero kiedy zmienił się lekarz w Przychodni i dał mi skierowania na inne badania okazało się, że jest to enometrioza.Powinien mi dać skierowanie na badanie kontrolne za 2-3 miesiące, aby przekonać się czy to był normalny pęcherzyk, który występuje co miesiąc w każdym cyklu.