lekarz Antoni Piwowoński

Chirurg ogólny, USG

Spóźnienie o ponad 30 min (pierwsza wizyta w dniu), gdzie bylem w dzieckiem i ciężko było utrzymać pełen pęcherz przez dziecko od rana. Totalny brak podejścia do dziecka, brak tłumaczenia czegokolwiek. Dziecko 3 letnie o malo nie poplakalo sie, mimo ze wystarczyło wytłumaczyć ze bedzie wylewany zel na brzuszek.

Polecam bardzo doktora,kompetentny,rzeczowy z dużą wiedzą.Z pokolenia ludzi ,którzy studiowali medycynę z powołania , nie odmawia pomocy nikomu.Pracuje od rana do wieczora , do ostatniego pacjenta .Takich lekarzy spotkałam nie wielu ,ale dzięki niemu odzyskuje się wiarę w lekarzy i ludzi .Polecam z całego serca.Pozdrawiam doktora i oby służył pomocą jak najdłużej

NIE POLECAM ! STRATA CZASU I PIENIEDZY (w skrócie historia) Moja mama udała się do lekarza w lutym z mocnym bólem nogi. Lekarz nie postawił żadnej diagnozy wysyłał na dodatkowe badania co wizyte. Trwalo to tak aż 4 miesiące po czym ostatnia wizyte umowili przez pomylke i pojechałem z mamą na darmo. Teraz nie odbiera telefonu i nie umawia mamy na kolejną wizyte. Miedzy czasie stan zdrowia znacznie sie pogorszyl. Inny ortopedia na 1 wizycie zdiagnozował przyczyne ale teraz mamie grozi wymiana stawu. Zero diagnozy zero leczenia. Nie przejmowal sie ...

NIE POLECAM ! STRATA CZASU I PIENIEDZY
(w skrócie historia)

Zero diagnozy zero leczenia. Nie przejmowal sie tym ze mama zeby spac musi codziennie brac przeciwbólowe. Na osatniej wizycie ktora umowil "przez pomylke" nawet nie popatrzył na kolano tylko ja wyprosił! A zeby bylo smieszniej napewno ta wizycie sobie rozliczyl w NFZ! Wizyty byly tez prywatne u niego i drogie ale takze nie pomogly!

Wspaniały lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Byłam z tym samym problemem u innego lekarza z gabinetu wyszłam przerażona. A doktor Piwowoński wszystko dokładnie wyjaśnił. Usunął dwa guzki w piersiach. Na zabieg byłam bardzo dobrze przygotowana. Teraz chodzę na kontrolę. Jestem zadowolona z wizyty. Doktor miły i bardzo uprzejmy. Z całego serca polecam! :)

Opoznienie 110 min. Podczas wizyty leca wlaczone wiadomosci nie mozna sie skupic i nie wiadomo czy lekarz slucha pacjenta czy wiadomosci .Usg blyskawiczne az trudno uwierzyc, ze wydrukowany wynik to cale A4. Konkretnie usg zyl , nawet zastawki nie zostaly sprawdzone bo usg od polowy uda.Pacjent wchodzi , lekarz wyszedl i ginie na dlugi okres pomimo takiego opoznienua.Nie polecam !! pieniadze wyrzucone.

Lekarz dusza!!! Cudowny specjalista-skrupulatny, dokładny. Skierowany na dobro pacjenta,ale przede wszystkim, albo NADE Wszystko przewspaniały i wrażliwy człowiek! Panie doktorze dużo zdrowia Panu życzę! Oby więcej było takich specjalistów z takim podejściem, jak pan!

Lekarz dusza!!! Cudowny specjalista-skrupulatny, dokładny.
Panie doktorze dużo zdrowia Panu życzę!
Oby więcej było takich specjalistów z takim podejściem, jak pan!

Świetny specjalista, kompetentny, ciepły przystępny i empatyczny. Uroczy jako człowiek i lekarz. Zainteresowany pacjentem w miłej atmosferze przeprowadza wywiad z pacjentem. Serdecznie polecam

Człowiek o wielkim sercu oddany pacjentowi !!! Polecam, profesjonalny specjalista z dużym doświadczeniem służący radą nie tylko w swojej dziedzinie, spokojny, opanowany lekarz z POWOŁANIA. Szkoda tylko, że tak ciężko się do niego zarejestrować szczególnie gdy osoba jest pracująca i potrzebuje po godzinie 16, miejmy nadzieję że PRO FAMILIA to udoskonali i będzie możliwość wizyty u dr Piwowońskiego po południu.

Człowiek o wielkim sercu oddany pacjentowi !!!

Wspaniały lekarz, świetny specjalista, ma ludzkie i życzliwe podejście do człowieka. Potrafi długo i rzetelnie wyjaśnić wszelkie wątpliwości pacjenta. Szkoda tylko, że w Pro Familii robią problem z rejestracją do Pana doktora. Ciekawe dlaczego im przeszkadza 😞

Trafna diagnoza. Dokładne badanie ultrasonograficzne. Miła atmosfera. Wywiad z pacjentem. Jak najbardziej polecam!