lekarz Antoni Piwowoński

Chirurg ogólny, USG

Wspaniały lekarz, świetny specjalista, ma ludzkie i życzliwe podejście do człowieka. Potrafi długo i rzetelnie wyjaśnić wszelkie wątpliwości pacjenta. Szkoda tylko, że w Pro Familii robią problem z rejestracją do Pana doktora. Ciekawe dlaczego im przeszkadza 😞

Lekarz dusza!!! Cudowny specjalista-skrupulatny, dokładny. Skierowany na dobro pacjenta,ale przede wszystkim, albo NADE Wszystko przewspaniały i wrażliwy człowiek! Panie doktorze dużo zdrowia Panu życzę! Oby więcej było takich specjalistów z takim podejściem, jak pan!

Lekarz dusza!!! Cudowny specjalista-skrupulatny, dokładny.
Panie doktorze dużo zdrowia Panu życzę!
Oby więcej było takich specjalistów z takim podejściem, jak pan!

Człowiek o wielkim sercu oddany pacjentowi !!! Polecam, profesjonalny specjalista z dużym doświadczeniem służący radą nie tylko w swojej dziedzinie, spokojny, opanowany lekarz z POWOŁANIA. Szkoda tylko, że tak ciężko się do niego zarejestrować szczególnie gdy osoba jest pracująca i potrzebuje po godzinie 16, miejmy nadzieję że PRO FAMILIA to udoskonali i będzie możliwość wizyty u dr Piwowońskiego po południu.

Człowiek o wielkim sercu oddany pacjentowi !!!

Świetny specjalista, kompetentny, ciepły przystępny i empatyczny. Uroczy jako człowiek i lekarz. Zainteresowany pacjentem w miłej atmosferze przeprowadza wywiad z pacjentem. Serdecznie polecam

Opoznienie 110 min. Podczas wizyty leca wlaczone wiadomosci nie mozna sie skupic i nie wiadomo czy lekarz slucha pacjenta czy wiadomosci .Usg blyskawiczne az trudno uwierzyc, ze wydrukowany wynik to cale A4. Konkretnie usg zyl , nawet zastawki nie zostaly sprawdzone bo usg od polowy uda.Pacjent wchodzi , lekarz wyszedl i ginie na dlugi okres pomimo takiego opoznienua.Nie polecam !! pieniadze wyrzucone.

Trafna diagnoza. Dokładne badanie ultrasonograficzne. Miła atmosfera. Wywiad z pacjentem. Jak najbardziej polecam!