lekarz Antoni Rother

Polecam tego lekarza jest dobrym specjalistą , jestem po operacji wykonanej przez pana doktora i czuję się świetnie - należy tylko przestrzegać zasad po operacji ,o których zostałem powiadomiony i będzie wszystko dobrze . Można mu zaufać .

doktor Rother jest lekarzem z powołania,mówi o wszystkim otwarcie i nie owija w bawełnę jak inni.Ma podejście do pacjentów,miłe usposobienie oraz specyficzne poczucie humoru:)polecam jak najbardziej tego lekarza...

No tak..a myślałam,że to własnie on.Niestety musze odradzic tego pseudodoktora. Marlena

Miałem duże oczekiwania, duże nadzieje i bardzo wierzyłem...a wyszło jak zwykle. Niestety moja ocena to NIE

Bardzo dobry lekarz. Miły , sympatyczny, wesoły. Tego lekarza polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz. Miły , sympatyczny, wesoły. Tego lekarza polecam każdemu.

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie naprawde lekarz z powolania ,ktory dobro i zdrowie pacjenta stawia na pierwszym miejscu.

wspanialy ,uprzejmy radosny lekarz bardzo dobry fachowiec polecam

wspanialy ,uprzejmy radosny lekarz
bardzo dobry fachowiec polecam

Sympatyczny dobry fachowiec.Lubi zażartować .Ma poczucie humoru. Na wizycie dobry kontakt z pacjentem

Wspaniały lekarz! Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Miły, uprzejmy i wesoły. Każdego pacjenta traktuje poważnie.Nie wyobrażam sobie leczenia przez innego lekarza.

Wspanialy lekarz. Ma znakomite podejscie do pacjenta

Wspanialy lekarz. Ma znakomite podejscie do pacjenta