lekarz Antoni Spychaj

Serdeczne podziękowania za kompleksową opiekę i cierpliwosc podczas wykonywania zabiegu.Pozdrawiam Bartek

koszt wizyty z zabiegiem usunięcia chirurgicznego zmiany skórnej. Doktor bardzo miły, od wejścia uśmiechnięty i z bardzo pozytywnym podejściem. Tworzy tak dobrą atmosferę, że człowiek zapomina o stresie przed zabiegiem. Co prawda, trzeba się liczyć z poślizgami na wizytach, ale w końcu pracuje też w szpitalu i czasami nie da się skończyć dyżuru jak w zegarku, gdy ma coś nagłego na stole. Co do umiejętności i wiedzy, to sądze, że jest na wysokim poziomie. Mój zabiegł trwał krótko pomimo dość sporego cięcia. Zero bólu, a atmosfera i podejście takie, że ...

koszt wizyty z zabiegiem usunięcia chirurgicznego zmiany skórnej.

Co do umiejętności i wiedzy, to sądze, że jest na wysokim poziomie. Mój zabiegł trwał krótko pomimo dość sporego cięcia. Zero bólu, a atmosfera i podejście takie, że zamiast się stresować czy wszystko będzie OK, mogłem w zasadzie się zdrzemnąć. Doktor po prostu wzbudza zaufanie.

Ogólnie polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń, no poza poślizgami w godzinach przyjęć, ale te z racji takiego zawodu, są raczej normalne.

Bardzo uprzejmy lekarz dużo czasu poświęca pacjentowi,ale niestety pomimo zarejestrowania się na konkretną godzinę za każdym razem czekam trzy-cztery godziny tak nie powinna wyglądać wizyta w prywatnym gabinecie