lekarz Antoni Szczepanik

Pod pozytywną opinią dla tego lekarza mogę podpisać się obiema rękami. Już przy pierwszej wizycie otrzymałem pełną informację na temat choroby, leczenia, zabiegu i okresu rekonwalescencji. Lekarz bardzo sympatyczny, uprzejmy i rzeczowy. Pierwszy raz spotkałem się z lekarzem który sam ustalił mi termin operacji i poinformował o wszelkich niezbędnych dokumentach. Rowniez przyjecie na oddział i zabieg przeprowadzone zostały przez lekarza bardzo profesionalnie. Wizyta kontrolna także bardzo konkretna i uprzejma. Zdecydowanie poleca! Oby więcej takich Lekarzy. Krzysztof T.

Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Super podejście do pacjenta.

Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Super podejście do pacjenta.

Pierwszy raz spotkałem się z takim bezczelnym typem,bo trudno go nazwać lekarzem! Jaki lekarz stosuje kary? On mnie za karę pozbawił rehabilitacji i kazał się wypisać do domu na własne żądanie,a to właśnie między innymi on doprowadził mnie do takiego tragicznego stanu!Uszkodził mi prawie wszystko,co tylko jest możliwe i "mam wypisać się do domu"!Beznadziejny "lekarz",jak większość zatrudnionych na Kopernika40 w Krakowie i człowiek o którym nie warto nawet pisać! Jacek W.08.06.2011r.