dr n. med. Antoni Widawski

Ortopeda, Traumatolog

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)

Aktywnie uprawiam sport. Miałem ponadrywane/ponaciągane wiązadła w kolanie. Na pogotowiu i później w szpitalu nie dość, ze wszelkie oględziny mojej nogi sparwiały mi ból (nie wspominam o ściąganiu krwi z kolana, co na pogotowiu było straszną traumą) to jeszcze straszyli operacją, ale w baaardzo odległym terminie. Znajoma poleciła mi dr Widawskiego. Ściągnął mi cały płyn z kolana, bezboleśnie. Obejrzał je na USG (trwało to chba 15 min. bo chciał uzyskać wszelkie informacje na najlepszym obrazie) i okazało się, że po 3 miesiącach bez operacji wróciłem na boisko. Wprawdzie gram w stabilizatorze, ale to tylko tak prewencyjnie :)

W mojej ocenie dr Widawski ma cechy wybitnego lekarza; olbrzymie doświadczenie i kompetencje,wielkie serce i odwagę.Mogę śmiało powiedzieć,że uratował mi życie angażując się w przypadek,gdzie inni ortopedzi rozkładali ręce.

Jestem miesiąc po zabiegu wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego przez dr Antoniego Widawskiego i bardzo wysoko oceniam Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta. Wcześniej nie uwierzyłabym, że w tak krótkim czasie od zabiegu będę tak szybko wracać do sprawności fizycznej, nie zapominając również o rehabilitacji. Pomimo jednoznacznej diagnozy, moją decyzję o zabiegu odsuwałam ponad półtora roku z uwagi na lęk i obawy. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej i szczerze doradzam każdemu aby decyzji o zabiegu -jeśli taka jest diagnoza- nie odwlekać.

Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Jestem mu wdzięczna za op0erację i opiekę.

Doktor Antoni Widawski operował mi kolano w VI 09. W sierpniu tańczyłam na weselu. Teraz jest II 10r. Kolano przestało całkowicie boleć. Poprawa 100%. Naprawde wspaniały człowiek. Mam dopiero 32 lata ale wiem co to problemy zdrowotne.Poleciłam niejednej osobie też są pod wrażeniem jego osoby.

Bardzo dobry specjalista, stawia bardzo trafne diagnozy. Wie co należy robić żeby jak najszybciej wyleczyć urazy.

wspaniały człowiek i lekarz. szczególnie godne pochwały podejście do pacjenta. w dodatku profesjonalista w każdym calu. lekarz, którego mogę polecić z całego serca

Bardzo profesjonalny lekarz i uprzejmy człowiek. W tym zdaniu zawiera się wszysko. Jestem po wszczepieniu endoprotezy, przed zabiegiem już praktycznie nie chodziłam, dziś chodzę i funkcjonuję jak normalny człowiek i wiem komu to zawdzięczam - dziękuję!

Byłam dwukrotnie operowana przez dr-a Widawskiego, przed laty wszczepił mi endoprotezę stawu biodrowego, z ktorej jestem bardzo zadowolona, obecnie rehabilituję się po endoprotezie stawu kolanowego. Bardzo cieple i troskliwe podejście do pacjenta. Niezwykle odpowiedzialny lekarz. Polecam kazdemu!.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum