dr n. med. Antoni Widawski

Ortopeda, Traumatolog

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)

W mojej ocenie dr Widawski ma cechy wybitnego lekarza; olbrzymie doświadczenie i kompetencje,wielkie serce i odwagę.Mogę śmiało powiedzieć,że uratował mi życie angażując się w przypadek,gdzie inni ortopedzi rozkładali ręce.

Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Jestem mu wdzięczna za op0erację i opiekę.

Bardzo dobry specjalista, stawia bardzo trafne diagnozy. Wie co należy robić żeby jak najszybciej wyleczyć urazy.

wspaniały człowiek i lekarz. szczególnie godne pochwały podejście do pacjenta. w dodatku profesjonalista w każdym calu. lekarz, którego mogę polecić z całego serca

Mnie dr Widawski wszczepił endoprotezę stawu biodrowego 7 lat temu. Staw mimo wcześniejszego katastrofalnego stanu ma się doskonale.

Bardzo dobry, doświadczony i kompetentny chirurg.Operował staw biodrowy mojego syna. Rezultaty są bardzo dobre. Polecam w ciemno

Doktor Antoni Widawski operował mi kolano w VI 09. W sierpniu tańczyłam na weselu. Teraz jest II 10r. Kolano przestało całkowicie boleć. Poprawa 100%. Naprawde wspaniały człowiek. Mam dopiero 32 lata ale wiem co to problemy zdrowotne.Poleciłam niejednej osobie też są pod wrażeniem jego osoby.

Bardzo profesjonalny lekarz i uprzejmy człowiek. W tym zdaniu zawiera się wszysko. Jestem po wszczepieniu endoprotezy, przed zabiegiem już praktycznie nie chodziłam, dziś chodzę i funkcjonuję jak normalny człowiek i wiem komu to zawdzięczam - dziękuję!

Jestem miesiąc po zabiegu wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego przez dr Antoniego Widawskiego i bardzo wysoko oceniam Jego profesjonalizm i podejście do pacjenta. Wcześniej nie uwierzyłabym, że w tak krótkim czasie od zabiegu będę tak szybko wracać do sprawności fizycznej, nie zapominając również o rehabilitacji. Pomimo jednoznacznej diagnozy, moją decyzję o zabiegu odsuwałam ponad półtora roku z uwagi na lęk i obawy. Na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie. Z każdym dniem czuję się coraz lepiej i szczerze doradzam każdemu aby decyzji o zabiegu -jeśli taka jest diagnoza- nie odwlekać.