dr n. med. Antoni Widawski

Ortopeda, Traumatolog

Jestem po artroskopii lewego kolanka. Wszystko się udało :) Nie mogę się już doczekać kiedy zacznę znowu biegać i cieszyć się każdą chwilą życia.

Byłam dwukrotnie operowana przez dr-a Widawskiego, przed laty wszczepił mi endoprotezę stawu biodrowego, z ktorej jestem bardzo zadowolona, obecnie rehabilituję się po endoprotezie stawu kolanowego. Bardzo cieple i troskliwe podejście do pacjenta. Niezwykle odpowiedzialny lekarz. Polecam kazdemu!.

Aktywnie uprawiam sport. Miałem ponadrywane/ponaciągane wiązadła w kolanie. Na pogotowiu i później w szpitalu nie dość, ze wszelkie oględziny mojej nogi sparwiały mi ból (nie wspominam o ściąganiu krwi z kolana, co na pogotowiu było straszną traumą) to jeszcze straszyli operacją, ale w baaardzo odległym terminie. Znajoma poleciła mi dr Widawskiego. Ściągnął mi cały płyn z kolana, bezboleśnie. Obejrzał je na USG (trwało to chba 15 min. bo chciał uzyskać wszelkie informacje na najlepszym obrazie) i okazało się, że po 3 miesiącach bez operacji wróciłem na boisko. Wprawdzie gram w stabilizatorze, ale to tylko tak prewencyjnie :)