dr hab. n. med. Antoni Wystrychowski

Nefrolog

Witam wszystkich,Pan dr wspaniały, miły,kulturalny, dzięki niemu mam nerkę a mogłam jej nie mieć chociaż jestem bardzo młodą osobą. Wszystko mówi o chorobie, przebiegu jej leczenia, także o powikłaniach. Nigdy nie straszył tylko mówił jak może być. Godny polecenia:) w 100procentach

Bardzo sie zawiodłem, nie ma podejścia do człowieka.dziwią mnie powyższe komentarze.nie poleciłbym tego lekarza nikomu

Wspaniały specjalista, profesjonalny, uprzejmy, świetnie leczy, zna się na rzeczy i rozumie że człowiek chce normalnie żyć a nie tylko chodzić po szpitalach. Serdecznie każdemu polecam!

Zmiana leczenia ( i zmniejszenie ilości leków) uczyniła cud. Gorąco polecam wszystkim.

Bardzo dobry specjalista, w sposób zrozumiały tłumaczy chorobę i metody leczenia, nie ogranicza czasu wizyty, potrafi słuchać co pacjent ma do powiedzenia.Zajmuje się kompleksowo problemami zdrowotnymi. Do pacjenta odnosi się życzliwie. Wysoka kultura osobista i spokój wzbudza zaufanie.Polecam

Lekarz z powołania, świetny fachowiec, konkretny w działaniu, bardzo miły, komunikatywny człowiek

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo, w zrozumiały dla laika sposób udziela bardzo wyczerpujących wyjaśnień, nie ogranicza czasu wizyty

bardzo kompetentny, wspaniale tłumaczy cel i metody leczenia, potrafi rozmawiać z pacjentem