Antonina Krawczyk-Wyględacz

Pulmonolog

Aktualne czasy nauczyły mnie, ze najlepsi lekarze są prywatnie, a jednak dzis zmienilam zdanie, dlugo szukalam na Slasku pulmonologa dla 2 latka i znalazlam wlasnie panią Doktor na nfz, jest bardzo kompetentna, mila, rzeczowa, spokojnie tłumaczy wszystko i ku mojemu zdziwieniu co do minuty wchodzi pacjent na swoja godzine . Polecam serdecznie.

Bardzo dobra lekarka z ogromną znajomością swojej profesji. Nie traci czasu na dyskusje, choć ogromną jego ilość poświęca na badanie pacjenta. Mój 14 letni syn jest zachwycony zarówno Panią doktor jak i postępami w leczeniu. POLECAM!!!

POLECAM!!!

Rewelacja! Kompetentna lekarka, która poświęciła nam dużo czasu, zapoznała się z wszystkimi badaniami, wypisami ze szpitala. Jako pierwsza ustaliła podłoże problemów. Spokojnie tłumaczy, podaje nazwy leków, które można używać i jak, a potem wszystko zapisuje, Gorąco Polecam

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim lekarz z praktyką. Konkretna i rzeczowa. Lekarz, który uważa rodzica czy opiekuna dziecka za osobę kompetentną tzn taką, która opiekuje się dzieckiem i wie jakie są problemy do rozwiązania. Opiekun musi wiedzieć, o co ma pytać. Lekarz leczy, a nie opowiada. To tak na marginesie odnośnie gorszej, niezasłużonej opinii, która mnie zdenerwowała. Polecam.

Jak dla mnie Pani doktor rewelacyjna chodzę od 3 lat z dzieckiem do specjalistów ale niestety tylko zalecają sterydy podawać dziecku. Pani Antonina jako jedyna powiedziała że żeby podawać dziecku sterydy trzeba najpierw zdiagnozować chorobę. Zleciła mi wizytę w szpitalu żeby zdiagnozować chorobę dziecka. Naprawdę dostałam się do człowieka któremu zależy na wyzdrowieniu dziecka a nie na pieniądzach. I co bardzo ważne byłam umówiona na 12-tą i o tej godzinie weszłam do gabinetu nie tak jak u innych specjalistów jak się już dostaniesz z kasy chorych to niestety swoje trzeba wystać.

polecam wszystkim

Lekarka jest świetna. Zna się na chorobach i wie jak leczyć Bardzo pomaga i ma ze mną bardzo dobry kontakt.

Rewelacyjna konsultacja lekarska,pełna informacja o chorobie i leczeniu.Pani Doktor poświęca dużo czasu na wizytę, w prosty i dostępny sposób udziela odpowiedzi na wszystkie pytania i watpliwości,a w moim dziecku wzbudza zaufanie.Jesteśmy zadowoleni,ponieważ udajemy się na wizytę co trzy miesiące, co w pełni wystarczy by leczenie było prawidłowe i skuteczne. Dzięki "porządnym" wizytom u P.Doktor wiemy jak mamy postępować z dzieckiem i nie potrzebujemy dodatkowych konstultacji u innych specjalistów. POLECAM tego właśnie lekarza.

wielelat leczyła mojego syna zawsze uśmięchnięta dobry kontakt ,szczegówe pytania ona pierwsza powiedziała o astmie wyniki omawiała nawet te które jej pokazałam zawsze mówiła i pisała jakie leki kiedy mam podaći dlaczego,jeżelipotrzebowałam zakażdym razem umówila wcześniejszą wizytę na określoną godzinę szkoda ze syn skończył 18 lat i nie może do niej chodzić.

Lekarka nieuprzejma, nie tłumaczy dlaczego przepisuje taki lek a nie inny, nie tłumaczy spirometrii. Wszystkie objawy choroby córki "podpięła" pod astmę i tyle. Jak ma dobry humor to zagada ale częściej ma ten humor zły. Podczas wizyty mówi, że jakby się coś działo to przyjść ale jak się faktycznie coś dzieje to nie chce przyjąć i odsyła do pediatry. Jak twierdzi, przyjmuje tylko jak objawy są wyciszone - cokolwiek to znaczy. Na wizytach rozmawia z rodzicami jak z absolwentami studiów medycznych (no przecież powinnam wiedzieć co ten czy tamten objaw oznacza) a także powinnam posiadać co najmniej pół apteki w domu i na czas odpowiednio dziecku leki zaaplikować. Jak do tej pory nie postawiła córce dobrej diagnozy a stosowane leczenie nie daje efektów.

Lekarz dziecięcy! Gdyby wszyscy lekarze tak leczyli to nie byłoby chorych !!! Duży szacunek dla Pani Doktor Polecam całym sercem