lekarz Antonina Magiera

2,7

Pani Stomatolog miła, niestety bardzo nieczuła. Cała wizyta przebiegła dla mnie bardzo traumatycznie. Miałam mieć robiony ubytek między zębem pierwszym, a drugim. Pani nagle zaczęła wiercić nie poprzedzając pytaniem o jakiekolwiek znieczulenie. Bardzo mocno operowała w jamie ustnej każdym przyrządem, nawet lusterkiem które wbijało się w dziąsła. Poprosiłam o znieczulenie, lekarka zrobiła około 4-5 bardzo bolesnych wkłuć na obszarze całego niemalże podniebienia. Znieczulenie dalej nie działało, zasugerowałam ze może gdyby zostało ono podane w sąsiedztwie zęba który jest leczony, zaczęło by dzialać. Pani zaskoczona - z z aprobatą posłuchała mojej sugestii i zrobiła kolejne nakłucie, które ponownie wykonała bardzo boleśnie. Zrobiło mi się niedobrze z bólu. Podczas całej wizyty ogarniał mnie lęk spowodowany wrażeniem braku kompetencji lekarza. W obawie o swoje zdrowie zaczęłam pytać Panią czy nie dostałam przypadkiem zbyt wiele znieczulenia i ile mniej więcej będzie ono trwało (odpowiedź brzmiała około godzinę). Po wyjściu zdrętwiałą miałam prawie całą twarz, czułam się bardzo źle- na tyle że musiałam się położyć do łóżka i zasnęłam. Po upływie 22 godzin od wizyty spuchniętą dalej miałam lewą część twarzy między nosem a ustami, całe podniebienie boli od wkłuć, bolą również dziąsła z przodu. Bardzo nie polecam, nie wiem czy gorszy był brak empatii czy brak kompetencji.

Byłam dziś na wizycie u pani doktor, z oczywistym problemem, ukruszona plomba i widoczna gołym okiem czarna próchnica pod resztą plomby, pani Magiera powiedziała że nic złego się nie dzieje, ząb jest zdrowy... Nie dało mi to spokoju, bo dokładnie widać było że ząb jest czarny! Pojechałam do innego lekarza, który zabezpieczył ząb do czasu leczenia kanałowego, zęba który wg pani Magiery jest całkowicie zdrowy. Kpina nie lekarz! Odradzam każemu!!!

Nie polecam Pani Doktor. Chodziłam do Pani Doktor kilka razy z zaklinowanym korzeniem mleczarka między korzeniami zębów stałych. Ból był potworny. Pani doktor pomimo zrobionego zdjecia nie rozpoznała co jest przyczyną. Najpier twierdzila że ból wynika z czego innego. Wymyślała neuronalgie. Potem rozwiercala zeby dookoła. Może mam pecha ale niestety nie mogę polecić Pani Doktor

Kilka dni temu dziecko zaczęło się skarżyć na ból zęba .Musiałyśmy pójść do najbliższego dentysty.Trochę się obawiałam tej wizyty bo córka bardzo się boi .Okazało się ,że zupełnie niepotrzebnie, pani doktor jest miłą a przede wszystkim cierpliwą osobą.Rozmawiała z dzieckiem ,tłumaczyła, sam zabieg był szybki i prawie bezbolesny .Pani doktor ma świetny kontakt z maluchami wszystkim polecam wizytę u doktor Magiery my na pewno wrócimy Cieszę się bardzo ,że znalazłam tak dobrego specjalistę .

NIE POLECAM! Przyszłam z bolącym zębem i chorymi dziąsłami - pani doktor nawet nie raczyła się tym zainteresować, przez cały czas wizyty natomiast w sposób bezczelny i chamski próbowała mi wmówić za wszelką cenę, że nie myję zębów, jak mi nie wstyd przyjść do niej z dwudniowymi brudnymi zębami, że mam krzywą twarz, czy ja siebie nie widzę w lustrze itd. itp. W kumulacji złości przyniosła sztuczną szczękę i tłumacząc mi jakbym była upośledzona pokazywała jak myć zęby. Odniosłam wrażenie, że po prostu nie chce jej się pracować dzisiejszego dnia i chce się mnie szybko pozbyć. Bardzo traumatyczna wizyta - od szanownej pani wyszłam w takim samym stanie jak przyszłam, pomoc zerowa - jedynie zszargane nerwy. Ostrzegam.

Byłam u Pani dr z córką. Psuł się mleczak, a dziecko nieco wystraszone. Pani jest spokojna, miła, podejście do dziecka było odpowiednie, a co najważniejsze ząb pięknie wyleczony. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam. Niebawem ja mam wizytę, napiszę o wrażeniach.

Byłam u Pani dr z córką. Psuł się mleczak, a dziecko nieco wystraszone.
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.
Niebawem ja mam wizytę, napiszę o wrażeniach.