lekarz Arkadiusz Brodowski

Internista

3,7

Tym, którzy trafią na oddział Pana ordynatora Brodowskiego z pominięciem prywatnego gabinetu można jedynie współczuć. Potrafi on w dobitny i nieprzyjemny sposób pokazać tym właśnie pacjentom, kto tam rządzi i od kogo wszystko zależy. Jest w stanie wykonywać bardzo bolesne zabiegi wiedząc, że z góry są one skazane na niepowodzenie z powodu wiadomej awarii sprzętu, przysparzając pacjentowi dodatkowego niepotrzebnego cierpienia. Lekarzowi medycyny, Panu Brodowskiemu brakuje zarówno profesjonalizmu jak i empatii, zwłaszcza że kieruje tak trudnym oddziałem chorób płuc, gdzie trafiają pacjenci w ciężkim stanie, a często w ostatnich dniach swojego życia. Jest to niezmiernie przykre, że ludzie tacy jak Pan A. Brodowski pracują w zawodzie lekarza, którego wykonywanie powinno być misją.

Wspaniałe podejście do pacjenta. Takich lekarzy jest niewielu.Trafnie postawiona diagnoza i wdrożone leczenie, mogę świadomie przyznać, że to był cud w rękach Pana doktora. 2 tyg i wróciłam do normalności. Pozdrawiam

Z Panem Doktorem lecze sie od 3 lat. Dokladne rozpoznanie. Bardzo dobre prowadzenie i podejscie do pacjenta. Wszystko wyjasnone krok po kroku . Pelne wsparcie w roznych momentach choroby. Efekty leczenia i pelne zaufanie. Merytoryczny . Uprzejmy. Kompeteny . Godny polecenia Jako Lekarz i czlowiek.