lekarz Arkadiusz Chmiel

Internista

Moim zdaniem jedyny tak fachowy lekarz w Lubinie, uprzejmy, słucha pacjentów , kieruje na dodatkowe darmowe badania. Przeprowadza zawsze dokładny wywiad. Naprawdę jedyny lekarz w naszym mieście, który przyjmuje na fundusz i tak się troszczy o pacjenta jak na wizycie prywatnej. Polecam i pozdrawiam

Popieram Przedmówcę, aż nie chce się wierzyć, że są tacy lekarze. Miły, cierpliwy, potrafi słuchać, traktuje pacjenta jak członka rodziny. Polecam, a p. doktora serdecznie pozdrawiam.

Wspaniały lekarz z powołaniem. Profesjonalista, który potrafi wysłuchać i odpowiedzieć na pytania w sposób jasny i rzeczowy. Pan doktor godny zaufania, zaangażowany, taki, który chce pacjenta wyleczyć.. a nie tylko leczyć. Tylko takich lekarzy życzę naszej służbie zdrowia. Polecam!

Pan doktor jest bardzo miły i potrafi rozmawiać ze starszą osobą, która nie zawsze potrafi przekazać swoje dolegliwości. Zadaje wiele pytań i szuka przyczyny dolegliwości. Bardzo dokładny i znający się na rzeczy. W razie wątpliwości zleca badania dodatkowe i doradza jak postępować aby uniknąć ich kosztów. Nie naciąga pacjenta na dodatkowe koszty wizyt prywatnych.

Pan doktor jest wspanialy. do pacjenta ma znakomite podejscie. wszystko dokladnie i szczegolowa omawia. godny zaufania i polecenia innym.

Pan doktor jest osoba z powołania . Polecam sam jestem Pana doktora pacjetem i jestem zadowolony.

Wciąż poszukujesz "Internista Lubin"?

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a

Diabeta-Care
Piłsudskiego 44
59-300 Lubin
Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin