lekarz Arkadiusz Dąbrowski

Lekarz rodzinny

1,6
1,8

Nie polecam. Nieprzyjemny, chamski, ironiczny, łapie za słówka. Nie zainteresowany pacjentem. Byłam dzisiaj na wizycie pierwszy raz. Na wszystko ma odpowiedź. Według niego nie ma potrzeby robienia podstawowych badań. Trzeba się natrudzić, nagadać, a i tak robi straszną łaskę. Kiedy powiedziałam ze byłam u dermatologa i nie wie skąd problemy ze skora i potrzebuje teraz skierowanie do alergologia, wprost powiedział że alergolog też powie że nie wie. Nie nakierowal na żadne badania. Uznał ze to nic takiego i nie pilne mimo tego, że mam problem już dwa lata i nikt nie potrafi mi pomóc. Nigdy więcej się nie zapisze do niego. Idąc do niego nie widziałam żadnej innej osoby, w gabinecie też nikogo nie było. To mogło mnie nakierowac na to, że jest chamski i ma zero pacjentów.

Prosiłam tylko by spojrzał na EKG osoby z chorobą, przy której 10% umiera przez zatrzymanie serca, odmówił. Z ciekawości chyba zapytał na co choruje, gdy odpowiedziałam uśmiechnął się pod nosem. tłumaczył mi ze 3 minuty że nie zobaczy badania, bo nie wyrobi się i takie tam. W tym czasie dawno zerknąłby na EKG nieprawidłowości dla kolejnego lekarza były od razu widoczne. Odradzam. Dla mnie to nie jest lekarz.

Lekarz chmaski, arogancki. Bardzo źle się czułem i bez zapisu poszedłem do niego. Stwierdził że następnym razem musi oglądać pacjentów zanim się zgodzi na przyjęcie. Z mojej winy ma się spóźnić na dyżur do Nowego Dworu Maz. Nie polecam. Ostatni raz byłem u tego człowieka.

Teraz lekarz ten otworzył sobie gabinet. Piszę ku przestrodze, bo bardzo nas zawiódł, kiedy przyjmował publicznie, parę lat temu. Mimo próśb o pomoc, wyraźnego cierpienia i rozpaczy. Wizyt było parę, zbywał, nie chciał nic pomóc, wszystko delikatnie w białych rękawiczkach.Myślę ,że jak ktoś bardzo chory (nawet jeżeli nagle zachoruje) - to nie pomoże . Nie zdiagnozował poprawnie, w ogóle nie chciał się zastanowić i na podstawie objawów - wyraźnych - próbować diagnozować poważnej choroby układowej. Gdyby działał życzliwie i szybko, nie byłoby takich strasznych powikłań, cierpienia i kalectwa. Nie pomógł, bo myślał stereotypami, dyskryminował w białych rękawiczkach. Światełko powinno było mi się zapalić w głowie, kiedy podczas kolejnej z wizyt (bezowocnych) sam mi powiedział , że szczeniaki suki trzymanej przez niego na mrozie w budzie ogrodzonej kojcem po prostu zamarzły. I to powiedział ot tak sobie. Beznamiętnie. A wiadomo, jaki ktoś jest dla zwierząt, taki na ogół bywa dla ludzi, zwłaszcza słabszych, chorych ludzi. Nie polecam, przestrzegam!

mam poważne wątpliwości czy ten człowiek rzeczywiście jest lekarzem. Ja z zapaleniem oskrzeli a on mi kazał se imbir zetrzeć.