lek. dent. Arkadiusz Golmont

Dr Arkadiusz to anioł wśród lekarzy zwłaszcza stomatologów. Nie da się przecenić całokształtu jego postaci. Zapewniam, że osoba z największą fobią przed dentystą wyjdzie od Pana Arkadiusza wniebowzięta :) (potwierdzić może to liczne grono moich znajomych) Jak poprzednicy, życzyłabym sobie tylko takich lekarzy i jak poprzednicy dentysty za nic już nie zmienię!!! :)

Świetny stomatolog! nie zamienię na żadnego innego :)

Świetny stomatolog! nie zamienię na żadnego innego :)

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA JAK I ROWNIEZ MOI ZNAJOMI!!! POLECAM

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA JAK I ROWNIEZ MOI ZNAJOMI!!! POLECAM

Jestem bardzo zadowolony z jego usług.Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUPER SUPER SUPER SUPER!!!! POLECAM SPECJALISTĘ BO JEST TAKI JAKI POWINIEN BYĆ KAŻDY LEKARZ!!!!

Pierwszy stomatolog do którego chodzę z wielką przyjemnością.Stomatolog wart polecenia...

Lekarz którego polecam w 100% !! Wszystko w jak najlepszym porządku !. Zero bólu, wprost zaczełam lubiec odwiedzać dentyste ;)

Stomatolog z właściwym podejściem do pacjenta. Przed zrobieniem zastrzyku lekarz znieczula dziąsło specjalnym żelem. Leczenie przez to jest w 100% bezbolesne. Wizyty absolutnie nie są stresujące. W razie pytań doktor profesjonalnie rozwiewa wszelkie wątpliwości, a przy tym jest konkretny i uprzejmy. Jest to specjalista, którego z czytstym sumieniem mogę wszystkim polecić.