dr n. med. Arkadiusz Granek

Gorąco polecam Pana doktora. Świetny specjalista, nie przesadzę jak powiem światowej klasy.Na wizycie konkretnie i szczegółowo opisał, jak będzie wyglądał zabieg. Trzy tygodnie temu miałam wykonane leczenie operacyjne - usunięcie przepukliny L4/L5 i odbarczanie kanału kręgowego systemem RiwoSpine. Żadnego cięcia i dugiej rekonwalescencji. Czuje się świetnie. Obecnie przyjmuje w Bilczy, woj. świętokrzyskie.

Obecnie przyjmuje w Bilczy, woj. świętokrzyskie.

Ja trafiłam do Dr Granka z polecenia koleżanki. Byłam bardzo cierpiąca- bóle kręgosłupa w części lędźwiowe oraz lewej nogi, (prawie nie czułam nogi). Na wizycie lekarz mi wszystko wyjaśnił bardzo obrazowo, jaki jest mój stan i skąd bóle się biorą. Szybko dotarłam do szpitala gdzie endoskopowo maiłam przeprowadzony zabieg na pękniętą przepuklinę międzykręgową, której część ugrzęzła w kanale kręgowym. Metoda bardzo skuteczna i nie jest bardzo inwazyjna. Już po zabiegu poczułam ulgę (bóle minęły natychmiast). Z racji wykonywanego zawodu tłumacza często tłumaczę literaturę fachową -medyczną i zabiegi na przepuklinę miedzykręgową endoskopem są przeprowadzane już od dawna i dużym sukcesem. Myślę że tak jak wykonuje to Dr Granek.
Polecam ze swojego doświadczenia

Trafiłam do doktora Granka z polecenia, niestety ja nikomu nie polecam tego lekarza.Zmarnowane pół roku kiedy mogłabym rehabilitować mój bark.Od poczatku nie byłam przekonana do doktora, ale zostałam u niego ze względu na znajomego, który go polecił.Jedyny kontakt jaki miałam z Grankiem odbywał się właśnie przez mojego znajomego, nawet dwie wizyty pół roku temu , które odbyły się w gabinecie w Pińczowie też odbyły się w obecności mojego znajomego.A to przecież ja byłam jego pacjentka, na moje telefony nie odpowiadał, nie oddzwaniał, nie odpisywał na smsy i twierdzi że kontakt z nim odbywa się przez sekretarkę.To właśnie sekretarka telefonicznie zawiadomiła mnie o konieczności zabiegu i żadnej innej drogi Granek nie widział. Dzwoniłam później jeszcze do doktora aby zapytać czy nie ma innej drogi ale nie odebrał ode mnie telefonu. Doktor twierdzi że wspólnie z nim podjęłam decyzję o zabiegu. Jest to nieprawdą i bzdurą ponieważ to doktor zarządził zabieg operacyjny .Ale mam na to świadków. Na szczęście dla mnie wprowadzono w naszym kraju obostrzenia pandemiczne i zabieg przedłużył się o pół roku to uratowało mnie być może przed ewentualnymi komplikacjami po zabiegu chirurgicznym.Wtedy nie widziałam potrzeby aby konsultować mojej dolegliwości z innymi ortopedami.Całkowicie ufałam mojemu lekarzowi doktorowi Grankowi.Przed samym zabiegiem, dwa tygodnie temu wykonałem usg ponowne mojego prawego barku w specjalistycznym gabinecie w Krakowie, gdzie zamieszkuje. Dr ortopeda w Krakowie stwierdziła ku memu zdziwieniu,ze żaden zabieg nie jest konieczny!!!!Jedynym jej wskazaniem była rehabilitacja barku.Po tej informacji skonsultowałam się jeszcze z dwoma niezależnymi specjalistami w dziedzinie ortopedii. Przedstawiłam wszystkie moje badania a mam ich komplet, oni również nie widzieli potrzeby operacji. Od grudnia zeszłego roku mój bark zdążył już niestety zesztywnieć i teraz moja rehabilitacja będzie na pewno dłuższa niż gdy rozpoczęłabym ją w grudniu zeszłego roku. Zanim udałam się do lekarzy w Krakowie miałam problem z odzyskaniem płyty z moim rezonansem z gabinetu od Granka.Pielęgniarka Granka poinformowała mnie że nie wyda mi płyty ponieważ zabronił doktor. Granek rzekomo miał przejrzeć jeszcze rezonans i wystawić skierowanie do szpitala.Moja płyta z rezonansem barku znajdowała się u doktora w gabinecie od grudnia zeszłego roku.Doktor twierdzi że o tym nie wiedział a przeczy temu fakt że zabronił wydać mi tą właśnie płytę na moja prośbę przed zabiegiem,wiedząc że chce wykonać usg w innym gabinecie. Nie chce oceniać tych wszystkich faktów , ale przyznaję jestem bardzo zawiedziona cala tą sytuacją.Doktor nie przejrzał mojej płyty z rezonansem przez pół roku w jaki sposób zatem podjął decyzję o zabiegu i dlaczego nie poinformował mnie że jest inna droga rehabilitacji.Pozostawię to bez komentarza Przedstawiłam państwu jedynie fakty.Decyzję o tym czy wybierzecie tego lekarza podejmijcie wy.

O doktorze słyszałam same dobre opinie lecz ja takiej nie mogę wystawić. Dr podchodzi lekcewazaco do pacjenta umawialam się trzy razy na wizytę i za każdym razem na ostatnia chwile była ona przekladana ostatnim razem jadąc tam (a mam prawie 200 km) w połowie drogi było dzwonione ze lekarz jednak nie dojedzie.. I z operacjami jak dowiedziałam się na recepcji też tak jest... jak można tak podchodzić do pacjenta tym bardziej że za wizytę się płaci...

Dr n. med. Arkadiusz Granek bezbłędnie postawił diagnozę w trakcie pierwszej wizyty - Konflikt Udowo-Panewkowy FAI. Ponadto sam pofatygował się żeby załatwić wizytę u lekarzy którzy zajmują się Artroskopią stawu biodrowego w Szpitalu w Jędrzejowie. Pan Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie ponadto poświęca czas i uwagę pacjentowi, rozmawiając językiem zrozumiałym dla pacjenta. Życzę sobie i innym pacjentom leczenia przez takich specjalistów, z szacunkiem i zaangażowaniem traktujących swoich pacjentów. Czesław Piotrowski - Tychy

W moim przypadku już w trakcie pierwszej wizyty dr. Arkadiusz Granek po obejrzeniu zdjęć Rtg, wykonaniu Usg łokcia i badaniu, postawił trafną diagnozę, czyli zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramieniowej prawej. Stwierdził, że łokieć nadaje się do zabiegu, gdyż na jakiekolwiek inne leczenie jest już za późno. W tej chwili jestem już czwarty tydzień po zabiegu i mogę stwierdzić, iż dr. Arkadiusz Granek wykonał u mnie zabieg bez jakichkolwiek komplikacji i problemów. Łokieć mnie już nie boli. Rana po zabiegu bardzo szybko się zabliźniła, a szew wykonał naprawdę tak, że jest mało widoczny . Co najważniejsze ręką już mogę wykonywać różne czynności, co przed zabiegiem sprawiało mi wiele bólu, lub w ogóle było nie do wykonania. Jestem jeszcze w trakcie rehabilitacji. Myślę, że niedługo wrócę do pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza . Żałuję, że nie trafiłam wcześniej do Pana doktora. Dodam tylko, że różni inni „specjaliści” od kilku lat leczyli mnie stosując zastrzyki p/bólowe, maści, blokady i inne cuda bez żadnego efektu, a stan mojego łokcia tylko się pogarszał. Dziękuję i życzę dużo zdrowia Alina

Pan Doktor Granek to doskonały Fachowiec. Potrafi szybko i trafnie postawić właściwą diagnozę, nie wacha się wykorzystać nowoczesnych technologii (takich jak rezonans magnetyczny). Uważa że zabieg to ostateczność - można go zawsze wykonać, ale skutków zabiegu czasami nie do się cofnąć. Jest cierpliwy, zawsze wszytko dokładnie wyjaśni, docenia siłę właściwej rehabilitacji. Inny lekarz chciał mi już "szlifować kolano" (artroskopia, inwazyjna nieodwracalna metoda), a Pan doktor Granek postawił mnie na nogi bez zabiegu, stosując właściwe lekarstwa i rehabilitację, przy tym cena za wizytę jest na umiarkowanym poziomie. P.S. Właśnie wróciłem "z ...

P.S. Właśnie wróciłem "z uśmiechem na twarzy" z tygodniowych wojaży na nartach we Włoszech.
To właściwy Człowiek na właściwym miejscu - GORĄCO POLECAM !!!

15 pażdziernika 2013r trafiłem do dr.Granka.Już 29 listopada przeszedłem artroskopie kolana(uszkodzona łąkotka),następnie 13 stycznia rekonstrukcję ACL.Moja rehabilitantka twierdzi,że kolano wygląda bardzo dobrze jak na czas,który jest po operacji.Co do dr.Granka szybka i skuteczna diagnoza,dokładnie wytłumaczył na czym leczenie będzie polegało.Z czystym sumieniem mogę polecić takiego lekarza.

jestem po wykonaniu artroskopii kolana dr. Granek kompetentnie wyjaśnił mi zakres zabiegu ewentualne następstwa dokładnie i w szczegółach opisał przebieg zabiegu wykonał go bardzo fachowo.Opieka po zabiegu nie pozostawia nic do życzenia .Godny polecenia i bardzo dziekuje mu za powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Doktor Granek jest wspaniałym specjalistą, lekarzem z ludzką twarzą. Pacjenta traktuje z troską i zapałem. Przeprowadzał u mnie artroskopię kolana z wycięciem fałdy błony maziowej - na każdej wizycie i jeszcze przed samym zabiegiem dokładnie tłumaczył co będzie robił, rozwiewał wszelkie wątpliwości i uspokajał. Kolano bardzo szybko się goiło, na chwilę obecną znalezienie blizn na kolanie graniczy z cudem :) Doktor bardzo zaangażowany i niezwykle fachowy. Ze świecą szukać takich ortopedów, żeby Pan doktor nam się nie wyprowadził poza Śląsk !!