dr n. med. Arkadiusz Granek

Ortopeda

W moim przypadku już w trakcie pierwszej wizyty dr. Arkadiusz Granek po obejrzeniu zdjęć Rtg, wykonaniu Usg łokcia i badaniu, postawił trafną diagnozę, czyli zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramieniowej prawej. Stwierdził, że łokieć nadaje się do zabiegu, gdyż na jakiekolwiek inne leczenie jest już za późno. W tej chwili jestem już czwarty tydzień po zabiegu i mogę stwierdzić, iż dr. Arkadiusz Granek wykonał u mnie zabieg bez jakichkolwiek komplikacji i problemów. Łokieć mnie już nie boli. Rana po zabiegu bardzo szybko się zabliźniła, a szew wykonał naprawdę tak, że jest mało widoczny . Co najważniejsze ręką już mogę wykonywać różne czynności, co przed zabiegiem sprawiało mi wiele bólu, lub w ogóle było nie do wykonania. Jestem jeszcze w trakcie rehabilitacji. Myślę, że niedługo wrócę do pracy. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza . Żałuję, że nie trafiłam wcześniej do Pana doktora. Dodam tylko, że różni inni „specjaliści” od kilku lat leczyli mnie stosując zastrzyki p/bólowe, maści, blokady i inne cuda bez żadnego efektu, a stan mojego łokcia tylko się pogarszał. Dziękuję i życzę dużo zdrowia Alina

Pan doktor Granek to wspaniały specjalista od kolan. To właśnie dzięki Panu doktorowi stanęłam na nogi. Mój problem polegał na tym, ze w grudniu 2010 roku miałam wypadek związany z kolanem, gdzie pierwszy ortopeda zamiast wyleczyć do końca kolano, to zrobił tylko artroskopie po czym wysłał mnie do pracy. Uraz niestety po paru miesiącach się odnowił i było o wiele gorzej z kolanem, ale pan doktor nie wykazywał już chęci do dalszego leczenia. Wiec postanowiłam szukać innego specjalisty. Byłam u wielu i jedni mniej lub bardziej wyraźniej dawali mi do zrozumienia, że nie zajmą się czymś co już ktoś kiedyś zaczął. Aż w końcu trafiłam na Pana Doktora Granka, postawił zaraz diagnozę i wziął się do roboty. Wciągu miesiąca byłam zoperowana i co się okazało, że cały czas chodziłam z oderwaną łąkotką. Ale na szczęście teraz jest już wszystko dobrze. Tak więc z chorymi kolankami to tylko do Dr Granka, wszytko dokładnie wytłumaczy, pokaże. Bardzo miły i sympatyczny Doktorek. Dziękuje jeszcze raz Panu Doktorowi i pozdrawiam serdecznie. Ewelina.

Dr n. med. Arkadiusz Granek bezbłędnie postawił diagnozę w trakcie pierwszej wizyty - Konflikt Udowo-Panewkowy FAI. Ponadto sam pofatygował się żeby załatwić wizytę u lekarzy którzy zajmują się Artroskopią stawu biodrowego w Szpitalu w Jędrzejowie. Pan Doktor posiada ogromną wiedzę i doświadczenie ponadto poświęca czas i uwagę pacjentowi, rozmawiając językiem zrozumiałym dla pacjenta. Życzę sobie i innym pacjentom leczenia przez takich specjalistów, z szacunkiem i zaangażowaniem traktujących swoich pacjentów. Czesław Piotrowski - Tychy

Pan Doktor Granek to doskonały Fachowiec. Potrafi szybko i trafnie postawić właściwą diagnozę, nie wacha się wykorzystać nowoczesnych technologii (takich jak rezonans magnetyczny). Uważa że zabieg to ostateczność - można go zawsze wykonać, ale skutków zabiegu czasami nie do się cofnąć. Jest cierpliwy, zawsze wszytko dokładnie wyjaśni, docenia siłę właściwej rehabilitacji. Inny lekarz chciał mi już "szlifować kolano" (artroskopia, inwazyjna nieodwracalna metoda), a Pan doktor Granek postawił mnie na nogi bez zabiegu, stosując właściwe lekarstwa i rehabilitację, przy tym cena za wizytę jest na umiarkowanym poziomie. P.S. Właśnie wróciłem "z ...

P.S. Właśnie wróciłem "z uśmiechem na twarzy" z tygodniowych wojaży na nartach we Włoszech.
To właściwy Człowiek na właściwym miejscu - GORĄCO POLECAM !!!

Doktor Granek jest wspaniałym specjalistą, lekarzem z ludzką twarzą. Pacjenta traktuje z troską i zapałem. Przeprowadzał u mnie artroskopię kolana z wycięciem fałdy błony maziowej - na każdej wizycie i jeszcze przed samym zabiegiem dokładnie tłumaczył co będzie robił, rozwiewał wszelkie wątpliwości i uspokajał. Kolano bardzo szybko się goiło, na chwilę obecną znalezienie blizn na kolanie graniczy z cudem :) Doktor bardzo zaangażowany i niezwykle fachowy. Ze świecą szukać takich ortopedów, żeby Pan doktor nam się nie wyprowadził poza Śląsk !!

O doktorze słyszałam same dobre opinie lecz ja takiej nie mogę wystawić. Dr podchodzi lekcewazaco do pacjenta umawialam się trzy razy na wizytę i za każdym razem na ostatnia chwile była ona przekladana ostatnim razem jadąc tam (a mam prawie 200 km) w połowie drogi było dzwonione ze lekarz jednak nie dojedzie.. I z operacjami jak dowiedziałam się na recepcji też tak jest... jak można tak podchodzić do pacjenta tym bardziej że za wizytę się płaci...

15 pażdziernika 2013r trafiłem do dr.Granka.Już 29 listopada przeszedłem artroskopie kolana(uszkodzona łąkotka),następnie 13 stycznia rekonstrukcję ACL.Moja rehabilitantka twierdzi,że kolano wygląda bardzo dobrze jak na czas,który jest po operacji.Co do dr.Granka szybka i skuteczna diagnoza,dokładnie wytłumaczył na czym leczenie będzie polegało.Z czystym sumieniem mogę polecić takiego lekarza.

Witam , trafiłam do szpitala z zespołem czepca ścięgnistego barku na planowany zabieg, i bardzo się cieszę,że to własnie Pan Doktor zajął się moim leczeniem.Przed zabiegiem dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie on polegać oraz przedstawił ewentualne konsekwencje. Zabieg przebiegł bez komplikacji,ból który trwał prawie dwa lata ustąpił i mam nadzieję,że tak już zostanie. Polecam Pana Doktora nie tylko ze wzgledu na kompentencje zawodowe ale również za kontakt z pacjentem- bo dzisiaj niestety nie jest to tak oczywiste .Pozdrawiam - Ewa

jestem po wykonaniu artroskopii kolana dr. Granek kompetentnie wyjaśnił mi zakres zabiegu ewentualne następstwa dokładnie i w szczegółach opisał przebieg zabiegu wykonał go bardzo fachowo.Opieka po zabiegu nie pozostawia nic do życzenia .Godny polecenia i bardzo dziekuje mu za powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

Włóczyłem się po różnych szpitalach na Śląsku. Poszukiwałem leczenia wśród gąszczu kolejek, procedur, biurokracji i nie miłych twarzy... Ciągnąłem za sobą bolące, zdestabilizowane siłami skręcającymi kolano. Wszędzie terminy tak odległe jak zwrot podatku ze skarbówki. Wybrałem kierunek i wyruszyłem na Murcki. Odwiedzając tamtejszy szpital, natknąłem się właśnie na doktora Granka. Pełny energii oraz humoru zaproponował, zdiagnozował i wziął się do roboty ! Przeprowadził artroskopie bezboleśnie oraz bardzo sprawnie. Potwierdził diagnozę zerwanego więzadła i zaproponował dalsze leczenie. Fachowość i zaangażowanie widać gołym okiem. Gorąco polecam !

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Katowice"?

Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice