dr n. med. Arkadiusz Jasekdr n. med. Arkadiusz Jasek - zdjęcie profilowe

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

2,6
2,2
2,2

Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Łodzi oraz Wykładowca Psychiatrii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dr n.med. Arkadiusz Jasek
Jako psychiatra dziecięcy i psychiatra w Łodzi zajmuję się diagnostyką i leczeniem dzieci i młodzieży oraz młodych dorosłych. Oferuję pomoc każdemu pacjentowi potrzebującemu wsparcia niezależnie od rodzaju zaburzenia psychicznego i wieku. Doświadczenie, które nabyłem jako psychiatra dziecięcy i młodzieżowy, ale także jako lekarz rodzinny pozwala mi na kompleksowe spojrzenie na pacjenta.
Specjalizację z psychiatrii ukończyłem w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po uzyskaniu stopnia dr. n. med. pracuję na UM w Łodzi prowadząc zajęcia dydaktyczne dla studentów III i VI roku wydziału lekarskiego i lekarskiego anglojęzycznego. Jako psychiatra współpracowałem z poradniami zdrowia psychicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i szpitalu im. Babińskiego oraz Centrum Zdrowia Psychicznego. Współpracuję z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi w Skierniewicach, Rawie Mazowieckiej. Ponadto jako psychiatra dziecięcy udzielam porad lekarskich podopiecznym Fundacji Ami, oferującej pomoc dzieciom z deficytami rozwojowymi, autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, niepełnosprawnością i wielu innych.

Działam społecznie w formie non-profit od lat młodzieńczych. Brałem udział w organizacji wielu akcji dobroczynnych jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Czwarty rok medycyny odbyłem na Uniwersytecie Medycznym w Valladolid w Hiszpanii w ramach programu Erasmus. Pomogło mi to poszerzyć horyzonty myślenia i doskonalić sposoby komunikacji z ludźmi niezależnie od ich pochodzenia. W latach 2008-2013 miałem zaszczyt reprezentować społeczność największego w Polsce uniwersytetu medycznego jako Przewodniczący Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Praca z ludźmi wykraczająca poza leczenie dała mi ponownie możliwość rozwoju umiejętności komunikacji.

Pomoc dzieciom to dla mnie niekończąca się pasja. Stąd czerpię siłę i inspirację do działania jako psychiatra i psychiatra dziecięcy...

Lekarz nie postawil odpowiedniej diagnozy. Dopiero potwierdzil, po wielu miesiacach leczenia, ze choruje na chad. Potwierdzil, ponieważ wstepna diagnoze postawila moja kolezanka :) Mial podejscie do mnie, do pewnego momentu. Pozniej jednak moja choroba go przerosla. Podczas ciazy odstawilam leki, ale kontrolowalam zdrowie u lekarza. Dostalam manii. Wyladowalam w szpitalu psychiatrycznym (bedac w ciazy) bo pan doktor "nie zajmuje sie kobietami w ciazy". Bardzo przykre. Nie polecam.

Lekarz zadufany w sobie. Przy pierwszej wizycie stawia (błędną) diagnozę, przy której upiera się przez 7 miesięcy. Przepisane leki nie dają choćby minimalnej poprawy. Psychoterapia u psychologa nie wchodzi w grę, jeżeli leki nie działają (słowa psychologa). Stan nastolatka beznadziejny. Dopiero wizyta u innego psychologa dała efekty. Nowa diagnoza, inne leczenie. Leki powinny zacząć działać po tygodniu. Jeżeli nie ma poprawy to oznacza nie ten kierunek leczenia. Wreszcie słyszę słowa od mojego dziecka "mamo jestem szczęśliwy, nie wierzyłem, że kiedyś to powiem"

Stan nastolatka beznadziejny.

Pan doktor uważnie słucha rodzica i młodego pacjenta, zadaje pytania, drąży temat. Dostałam od niego sporo praktycznych rad i wsparcia. Dziecko wychodzi na prostą dzięki pomocy Pana doktora.

Dostałam od niego sporo praktycznych rad i wsparcia.
Dziecko wychodzi na prostą dzięki pomocy Pana doktora.

Lekarz beznadziejny Muszę z dzieckiem z adhd jeździć daleko bo '' Pan doktor '' nie dał rady. Pan lekarz idzie na łatwiznę.

Lekarz beznadziejny

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka

Pan dr to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec .Lekarz z dużą wiedzą z dziedziny psychiatrii - potrafi postawić właściwą diagnozę . Z pełną odpowiedzialnością polecam tego wspaniałego lekarza o wielkim sercu dla dzieci. Mama Ośmiolatka

Mama Ośmiolatka