dr n. med. Arkadiusz Jasekdr n. med. Arkadiusz Jasek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Arkadiusz Jasek

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Łodzi oraz Wykładowca Psychiatrii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dr n.med. Arkadiusz Jasek
Jako psychiatra dziecięcy i psychiatra w Łodzi zajmuję się diagnostyką i leczeniem dzieci i młodzieży oraz młodych dorosłych. Oferuję pomoc każdemu pacjentowi potrzebującemu wsparcia niezależnie od rodzaju zaburzenia psychicznego i wieku. Doświadczenie, które nabyłem jako psychiatra dziecięcy i młodzieżowy, ale także jako lekarz rodzinny pozwala mi na kompleksowe spojrzenie na pacjenta.
Specjalizację z psychiatrii ukończyłem w Klinice Psychiatrii Młodzieżowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po uzyskaniu stopnia dr. n. med. pracuję na UM w Łodzi prowadząc zajęcia dydaktyczne dla studentów III i VI roku wydziału lekarskiego i lekarskiego anglojęzycznego. Jako psychiatra współpracowałem z poradniami zdrowia psychicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i szpitalu im. Babińskiego oraz Centrum Zdrowia Psychicznego. Współpracuję z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi w Skierniewicach, Rawie Mazowieckiej. Ponadto jako psychiatra dziecięcy udzielam porad lekarskich podopiecznym Fundacji Ami, oferującej pomoc dzieciom z deficytami rozwojowymi, autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, niepełnosprawnością i wielu innych.

Działam społecznie w formie non-profit od lat młodzieńczych. Brałem udział w organizacji wielu akcji dobroczynnych jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Czwarty rok medycyny odbyłem na Uniwersytecie Medycznym w Valladolid w Hiszpanii w ramach programu Erasmus. Pomogło mi to poszerzyć horyzonty myślenia i doskonalić sposoby komunikacji z ludźmi niezależnie od ich pochodzenia. W latach 2008-2013 miałem zaszczyt reprezentować społeczność największego w Polsce uniwersytetu medycznego jako Przewodniczący Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Praca z ludźmi wykraczająca poza leczenie dała mi ponownie możliwość rozwoju umiejętności komunikacji.

Pomoc dzieciom to dla mnie niekończąca się pasja. Stąd czerpię siłę i inspirację do działania jako psychiatra i psychiatra dziecięcy...

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka

Pan dr to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec .Lekarz z dużą wiedzą z dziedziny psychiatrii - potrafi postawić właściwą diagnozę . Z pełną odpowiedzialnością polecam tego wspaniałego lekarza o wielkim sercu dla dzieci. Mama Ośmiolatka

Mama Ośmiolatka