dr n. med. Arkadiusz Jastrzębski

Lekarz robil mi USG w szpitalu. Mimochedem na odchdne wspomnial,ze lozysko wrasta mi w blizne po uprzednim cesarskim cieciu. Stwierdzil,ze pewnie czeka mnie wyciecie macicy,a teraz daje wypis ze szpitala. Jego diagnoza okazala sie bledna. Katastrofa. Gwiazdor,biznesmeno pseudo lekarz,a raczej weterynarz....

BARDZO DOBRY JEDYNY JAK DLA MNIE SPECJALISTA GDYBY NIE SZPITAL W TYCHACH GDZIE URODZIŁAM CÓRKĘ JUŻ BY MAŁEJ NIE BYŁO MIAŁAM PRZY SOBIE TYLU LEKARZY ŻE NA PALCACH OBU RAK NIE DAŁO SIĘ ZLICZYĆ CO DO DOKTORA ZAWSZE POŚWIĘCA CZAS I LECZY A TO NAJWAŻNIEJSZE ŻYCZĘ PANU DOKTOROWI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANNA G MALEC

Trafiłam do niego bo inny ginekolog-weterynarz powiedział mi że poroniłam w 5 tc. Jpostanowiłam pójść za radą znajomej do Jastrzębskiego. Jakby nie patrzeć to uratował mi życie bo nadal byłam w ciąży tylko że ta rozwijała się nieprawidłowo. Od razu skierował mnie do szpitala. Zabieg odbył się na kasę chorych. Pomimo tego że nic mu nie dałam do ręki ten przez cały mój 3dniowy pobyt jak tylko był w pobliżu to zaglądał do mnie i pytał jak się czuje. Teraz chodzę do niego i nie narzekam bo ma fajne podejście i można o wszystko pytać.

Witam, chodziłam do teg lekarza przez całą ciąże oczywiście prywatnie. Niestety zależy mu tylko na kasie, człowiek się nie liczy, każda wizyta płatna ok 80 zl, nagranie dziecka na płyte też tyle, już nie mówiąc o tym że za usg w panstwowym szpitalu tez sie płaci, ogólnie nie polecam.

Chodziłam do tego lekarza ponieważ poleciły mi go koleżanki.Jednak ja nie polecę go nikomu.Lekarz był miły,bo chodziłam na wizyty prywatnie.Dostawałam L4 bez żadnego problemu-w końcu mu płaciłam.Nawet za USG trójwymiarowe w szpitalu wziął ode mnie 70 zł!Ciążę miałam zagrożoną dlatego założył mi pessar i leczył nadal.Jednak w 34 tyg.wylądowałam u niego ze skurczami.Była to środa.Dostałam tabletki które miały skurcze zatrzymać.Nie udało się.W piątek mąż zawiózł mnie do szpitala bo nie mógł patrzeć jak cierpię.Liczyliśmy że zostawią mnie na podtrzymaniu.Niestety,musiałam już rodzić.Gdyby od razu kazał mi jechać do szpitala może donosiłabym dłużej córeczkę.Na szczęście jest zdrowa i rozwija się prawidłowo,ale swoje musieliśmy wycierpieć w pierwszych miesiącach jej życia.Jastrzębski co najgorsze miał obchód któregoś dnia,nawet na mnie nie spojrzał,obrócił się plecami i nawet nie zapytał jak się czujemy.Leżałam z nią 11 dni w szpitalu,od ostatniej wizyty w pokoju gdzie byłam nie pojawił się nawet na moment.NIE POLECAM!!

Lekarz godny polecenia.Uratował mi dziecko i do końca życia będę mu wdzięczna.Naprawdę bardzo dobry fachowiec,a że się ceni...uważam,że ze swoim doświadczeniem to ma prawo.

lekarz miły rzeczowy bardzo dobry specjalista w badaniach ultrasonograficznych prenatalnych polecam

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami tzn. najważniejsze są pieniądze, a nie koniecznie dobro pacjenta.Nie polecam

Lekarz godny polecenia, ale za wszstko sobie liczy i to dosc słono.Czasem nawet za samą wizytę bez usg, ale po L4 trzeba płącić 120zł. Chętnie robi zabiegi oczywiście za duże pieniądze, które po konsultacji z innym lekarzem okazują się zbędne.

wszysko wpozadku oprucz jednego!!!!!za wszystko oczekuje pieniedzy jest bezlitosny jezeli sie mu nie da w przyslowiowa lape!!!!!w czasie ciazy za wizyte sie placilo a jak trafilam do szpitala i nie dalam w lape to sie mna niezainteresowal