dr n. med. Arkadiusz Jastrzębski

lekarz bardzo miły i uprzejmy, wzbudza zaufanie, może i jest dobrym specjalistą ale ceni się niemiłosiernie! za wszystko oczekuje kasy, kasy i jeszcze raz kasy!!! trzeba mieć stalowe nerwy żeby się głupio nie odezwać bo naprawdę jest łasy na kase, aż razi!

lekarz godny polecenia . kompetentny, uprzejmy, rzeczowy ,delikatny. polecam z czystym sumieniem

Łasy na kasę jak mało który lekarz, aż razi !!! Miły i uprzejmy ale chyba lekarz jest od leczenia a nie od miłego zachowania , nie polecam chyba ze ktoś ma worek z pieniędzmi bo inaczej nie warto do niego się wybierać

Człowieku Zrujnowałeś mi życie!!!!! Niby ciąża wszystko w porzadku - a potem co dramat!!!!!! A ty doktorze skuliłeś ogon jak mały piesek i uciekłes!!!!

Wspaniały specjalista i człowiek, polecam każdej przyszłej mamie:)

Wspaniały specjalista i człowiek, polecam każdej przyszłej mamie:)

jestem dlugoletnią,bardzo zadowoloną pacjentką

jestem dlugoletnią,bardzo zadowoloną pacjentką

Witam Bardzo dobry lekarz ,wybitny specjalista USG posiada najlepszy sprzet do badań USG,jesli zalezy wam na dokładnych badaniach nie narodzonego dzidziusia to polecam.Badania usg w Będzinie 200 zł.Potrzebne sa 3 takie badania.

Witam

super specjalista,polecam wszystkim kobietą które cenią sobie zdrowie. Jestem zachwycona. POLECAM WSZYSTKIM.

Polecam gorąco. Kompetentny, miły, opanowany. Jestem długoletnią pacjentką.

Polecam gorąco. Kompetentny, miły, opanowany. Jestem długoletnią pacjentką.

Jest najlepszym lekarzem-ginekologiem na jakiego trafiłam a szukałam dłuuuuugo, polecam,polecam,polecam.