prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jawien

Chirurg naczyniowy

Pan Profesor Arkadiusz Jawień uratował mi życie. Jest profesjonalistą, niesamowicie ujmującym człowiekiem. Dziękuję Panie Profesorze.

Pan Profesor Arkadiusz Jawień uratował mi życie.
Jest profesjonalistą, niesamowicie ujmującym człowiekiem.
Dziękuję Panie Profesorze.

Z całego serca polecam Pana profesora Arkadiusza Jawienia. Miałem okazję zostać doktora pacjentem. Jest to człowiek, który wrócił mi wiarę w polskich lekarzy. Niesamowicie profesjonalny, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z ogromnym zaangażowaniem i szacunkiem. Od pierwszego spotkania wzbudził we mnie zaufanie. Myślę, że nie mogłem trafić na lepszą opiekę i troskę zarówno przed jak i po operacji. Pan profesor wszystko szczegółowo mi wytłumaczył oraz zaraził swoim spokojem. Bardzo dziękuje za wsparcie oraz tak rzadko spotykaną empatię i świetną opiekę lekarską. Andrzej Mitręga z Włocławka

Pan Profesor ratuje ludzkie życia. Aż Tyle. Wielkie Serce i Wielki Umysł, Złote Ręce. Oby świat dawał nam więcej takich ludzi. Uratował mi ojca. Jak podziękować? Pan Profesor, na zawsze ma miejsce w sercach członków mojej rodziny! Dziękuję, Panie Profesorze!!!

Pan Profesor ratuje ludzkie życia.
Aż Tyle.
Wielkie Serce i Wielki Umysł, Złote Ręce.
Oby świat dawał nam więcej takich ludzi. Uratował mi ojca.
Jak podziękować?
Pan Profesor, na zawsze ma miejsce w sercach członków mojej rodziny!
Dziękuję, Panie Profesorze!!!

Ciepły, wrażliwy Człowiek, wspaniały specjalista. Dziękuję panu za opiekę na moim ojcem Wiktorem. Cieszymy się życiem wzbogaconym o kontakt z Panem Profesorem.