lekarz Arkadiusz Jóźwik

Laryngolog

jestem zadowolony z pracy doktora i polece innym :)

jestem zadowolony z pracy doktora i polece innym :)

Podcięcie dwedzidełka u syna 6-letniego. Same pozytywy - dziecko w szoku, ale ja jako matka spokojna widząc i słysząc takiego lekarza. Profesjonalizm, zaangażowanie, wyczucie - polecam

Podcięcie dwedzidełka u syna 6-letniego.

Aby wszyscy lekarze byli tacy, uprzejmi, kompetentni i skuteczni. Takie cech ma Pan dr A. Jóźwik. Polecam, polecam...

Lekarz z powołania, kompetentny, godny polecenia.Teresa P

Lekarz z powołania, kompetentny, godny polecenia.Teresa P

Naprawdę same "naj". W dodatku bardzo pracowity. Codziennie w pracy. Przysłowiowe świątki, piątki i niedziele. Tak przy okazji w ogóle cały zespół z oddziału laryngologicznego w Wałczu super.

DR.ARKADIUSZ JÓŹWIK JEST LEKARZEM Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ Z POWOŁANIA.JEST ODPOWIEDZIALNY,BARDZO SYMPATYCZNY I BUDZI OGROMNE ZAUFANIE NO I PRZY TYM DOBRZE LECZY.POLECAM WSZYSTKIM Z DOLEGLIWOŚCIAMI LARYNGOLOGICZNYMI.SERDECZNIE POZDRAWIAM PAN.PACJENTKA MAŁGOSIA WOJTAŚ Z DRAWSKA POM.

Chodziłem do wielu lekarzy, dopiero doktor A. Jóźwik wyleczyl mnie z dolegliwości. Uprzejmy i budzi zaulanie. polwecam Go. Wdzięczny pacjent.