lekarz Arkadiusz Klęsk

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:4,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
4,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4/5
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
4,0
Godny polecenia
4,0

Opinię wydaję z lat 2004-2007 rok, kiedy ten Pan lekarz, jeszcze młody, przyjmował w Złotej Jesieni w Krakowie, bo wtedy byłem jego pacjentem; a uważam, że wart wyróżnienia. Obecnie mieszkam w innym dalszym mieście. Ten lekarz miał b. dobre podejście do pacjentów. Przede wszystkim, jako również db. psycholog, ujawniał do nich swój humanitaryzm. Potrafił każdego wysłuchać, nawet gdy się mówiło nie na temat, a miało związek z dobrym samopoczuciem własnym i bliźniego swego. To jest b. ważny atut, bo na te czasy mamy b. mało takich lekarzy. Poświęcał na to ...

Opinię wydaję z lat 2004-2007 rok, kiedy ten Pan lekarz, jeszcze młody, przyjmował w Złotej Jesieni w Krakowie, bo wtedy byłem jego pacjentem; a uważam, że wart wyróżnienia. Obecnie mieszkam w innym dalszym mieście.
Ten lekarz miał b. dobre podejście do pacjentów. Przede wszystkim, jako również db. psycholog, ujawniał do nich swój humanitaryzm. Potrafił każdego wysłuchać, nawet gdy się mówiło nie na temat, a miało związek z dobrym samopoczuciem własnym i bliźniego swego. To jest b. ważny atut, bo na te czasy mamy b. mało takich lekarzy. Poświęcał na to czas. Dla każdego pacjenta ok. 15 min., co dawało przyjmowanie na godz. ok 4 osób. Pacjenci czuli się zainteresowanymi. To powodowało, że miał ich coraz więcej; młodzi i starzy "lepili" się do niego. Nie zauważało się, by opuszczał gabinet w trakcje przyjmowania (były wyjątki ?...konieczne), czy popijał kawki, herbatki .... Kiedy pacjenci prosili o przyjęcie poza rejestracją, to w większości ich przyjmował; a więc pracował nieco poza godz. przyjęć.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat