lekarz Arkadiusz Koniarski

Byłem na wizycie u dr. Konarskiego opłata 200 zł ,wizyta trwała 8 min.nie postawił zadnej diagnozy mimo ze miałem rtg i usg ,kazał przyniesc CT barku i zlecił rechabilitacje u człowieka siedacego obok.brak zainteresowania pacjentem NIE POLECAM Janusz.

Jeśli chodzi o lekarzy Koniarski i Kopka, to powiedzmy sobie szczerze, że jest to nie zespół lekarzy tylko latający cyrk. Kontakt i umówienie wizyty można porównać z planowaniem spotkania z Panem prezydentem, różnicą jest konieczność wniesienia opłaty 150 zł. Przeczytać co jest napisane na opisie zdjęcia RTG to sama potrafię. Zero uprzejmości i zainteresowania pacjentem. Nie wnikam w kompetencje bo lekarzem nie jestem, ale byłam w życiu już u kilku (niestety) i jak już ktoś zapłaci te pieniądze za wizytę to można by mu troszkę szacunku i zainteresowania okazać. A ...

Przeczytać co jest napisane na opisie zdjęcia RTG to sama potrafię.
Zero uprzejmości i zainteresowania pacjentem.

A co do Pana Arkadiusza, który wystawił negatywny komentarz, to byłam świadkiem jego wizyty w poradni.
Widać, że człowiek cierpiący mówił, że źle się czuje po zabiegu, a pielęgniarka do niego, że za wizytę bez umówienia 350 zł.
Brak zainteresowania pacjentem po wykonanym zabiegu to najlepsza reklama!
Serdecznie NIE POLECAM! Marta

Lekarz podobno jeden z najlepszych w Polsce jeśli chodzi o ortopedię, ale u mnie po operacji kolana, pojawiły się ostre bóle oraz kolano puchnie ;( Najgorsze jest to,że osoba, która nie jest zapisana wcześniej na wizytę, ale przyjdzie i chce się dostać w danym dniu do doktora i zapłaci 350zł - a normalna wizyta 150zł, to zostanie przyjęta, a jak mnie pojawiły się komplikacje, to muszę czekać do terminu wizyty, no chyba,że zapłacę 350zł - TRAGEDIA !!! NIC TYLKO FORSA SIĘ LICZY !!! DO LEKARZA W CZĘSTOCHOWIE NIE IDZIE SIĘ DODZWONIĆ OD 2 tygodni, to samo na maila nie nadąża odpisywać i trzeba czekać po 2-3 tygodnie na odpowiedź ;(! Lekarz za dużo wziął sobie na głowę i się nie wyrabia, a to się potem negatywnie odbija na jego stosunku do pacjentów ! ;( I w dodatku w Częstochowie pielęgniarka, która rejestruje jest chamska i niekulturalna !!!

Człowiek o niesamowitej kulturze i uprzejmości dla pacjenta, pomimo bardzo dużej wiedzy. Wszystkie informacje są przejrzyście wytłumaczone i nawet zapisane na karteczce.

Strasznie chamski,no i musieli mi kolano poprawiac w innym szpitalu...tak zbabrał... wyzwal mnie od K! i od CH! Do tej pory nie wiem za co.Typowy przedstawiciel "Polskiej Inteligencji" Oto typowy

Oto typowy

wylądowałem na oddziale ortopedii z zerwanym więzadłem stawu kolanowego. doktor, na początku bardzo grzecznie, spokojnie i sympatycznie wszystko mi wytłumaczył całe zdiagnozowanie uszkodzenia i zajął sie zerwanym więzadłem. jestem bardzo zadowolony. na oddziale leżało mi się bardzo dobrze, a kolano... jak nowe

doktor operował mnie dwa razy,w ubiegłym roku kolano,a przed tygodniem bark.kolano jest super!!!!!!!!!!! na mój bark inny lekarz postawił krzyżyk,doktor koniarski dokładnie mi wszystko wytłumaczył,a pózniej zoperował,zeszył wszystko w 100%.powolutku wraca mi ruchomość barku. jestem przekonany,że wszystko będzie dobrze. doktor to prawdziwy lekarz,ratuje ludziom zdrowie,samarytanin,najwyższe słowa uznania. opieka w Jędrzejowie i atmosfera jak u mamy!!!!!!!!!!! czysto,miło, jak w niedzielę. polecam każdemu.

opieka w Jędrzejowie i atmosfera jak u mamy!!!!!!!!!!!
czysto,miło, jak w niedzielę.
polecam każdemu.

Mlody sympatyczny CZLOWIEK! Konkretny,prawdziwy profesjonalista.Moim zdaniem pasjonat tego co robi.Zasluguje na szacunek i uznanie.Wielu lekarzy, ze znacznie dluzszym stazem jak ON,powinno udac sie do Jedrzejowa aby nabrac oglady a przed soba widziec czlowieka! z powazaniem B.Jakubowski

z powazaniem B.Jakubowski

FANTASTYCZNY CZŁOWIEK I LEKARZ LUDZKI A TAKICH JUŻ NIE MA OGROMNA WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE POLECAM KAŻDEMU KTO MA PROBLEMY ORTOPEDYCZNE OPEROWAŁ MNIE DWA RAZY

Fantastyczny czlowiek i lekarz jakich dzisiaj malo.Wyjasnia pacjentowi dokladnie wszystko.Jest mily i uprzejmy szkoda , ze jest tak malo takich lekarzy.Operowal mi kolano.Bardzo profesjonalnie podchodzi do choroby pacjenta.Jest swietnym specjalista, zna sie na tym czym sie zajmuje.Goraco polecam wszystkim tego lekarza. Piotr

Piotr